Eşim Youtube'dan erotik videolar izliyor- muş :(

Yok aldatmış sayılmaz , hemde hiç sayılmaz... Kötü olmanı gerektirecek bir durum yok . Youtube gezinirken bende rastlarsam bende izlerim.

Yazmayin suna yaa bu ulke de toreye kurban giden ezilen, hergun dayak yiyen, saldiriya , tecavuze, ugrayan kadinlarimiz varken ..su salakca akil almaz yaziyi okuyup kendimden utandim akli dengesinin yerunde olmadiginin ispatidir ...
ya rahatsız oluyorsanız okumazsınız yazmazsınız neden bu tepkiler? herkesin hayatı kendisine, buradan kimseye benim hayatımı sorgulamak düşmez..

ya rahatsız oluyorsanız okumazsınız yazmazsınız neden bu tepkiler? herkesin hayatı kendisine, buradan kimseye benim hayatımı sorgulamak düşmez..
Hanimefendi kendinize geliniz burayi dunyanin dort bir tarafindan takip edildigini unutmayiniz bizim ulkemizin kadini akillidir, zekidir. Boyle sacma sapan islerle mesgul olmaz....yazdiklarinizi bir okuyun lutfen ..tepki vermemek mumkunmu..

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !

tam sen de onu aldat diyecektim, yapmışsın,
aferin devam, gelirken otobüste fordçuluk da yap :)

Hanımlar lütfen sakin, bizleri etiketleyip konuya müdahale etmemizi istemişsiniz ama erişkin insanların özeline karışamayız, yetişkin insanlar yaptıklarından kendileri mesuldür.
Allah razı olsun sizden, sağolun Mune Hanım.. Ben hırsla bir yanlış yaptıysam ve bazı insanlar bunu doğru bulmuyorsa böyle ithamlarda bulunmamalılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…