esim ve aile kuzusu olmasi

İki gün önce de bebeğim sağlamasına geldi kaynam temizlik yapiodum bebwgmde salondaydi kapısını kapattim çıkmasın diye dedi başlar işine senin çocuğu yerde sonra bi diyemez mıydı ben yapiyim nere temizlnceksr sen çocuğa bk ama yok çekti gitti ben gene tek kaldım iki kişi kalmaya korkular beni tekbirakioalr onlar insanda ben deilmiyim yaa((( ki ben hamileliğini de de kaynananın işini yapmış kisiyim

Kendi kendine konusmanin anlami yok acik acik diceksn cocugumu yatagnda yatriyirm duzeni bizuluo yemk yediriyirm isterse surat yapsnlr omur boyu onlarla olmktn idr ama sen solemezsen esin asla vazgecmez

bişi sorcam siz evli değilken hep annesnden flan bahseder miydi ?

Diorum o da emekli olsun dio beni aileme bakmams karissmszsin faln dio kayın peder çalışıo parası var yatalak deil sağlıklı insan eşim iki ev elektrik su oduo oda pazar goruo bu kadar kira gelio kaynanma ayriye n bide maaş eklenen mi oh değmesin keyfime onlar bizden zenginler. Kurban kesiolar bide dio kaynanam senin kesmen lazım altimlarimla araba aldı eşim olsun dio onları eşine vermeden dio borç feln dedm bizim borcumuz var kesemeyz anca somuruolar dusunmuolar ki bunun bebeği var ihtiyaçları arttı hiç düşünen yok tabi

Ne alaka ya babam emekli olsun..senn agzini kapatmk icin gecistirio bence esin bu bole devam eder bence

Bende öle dusunuorum annesi de aşırı yemek yapio nasıl azalt ck bilmiom dicem zaten bigun annee çalışmanız lazım artk iki kişi kalınca napcaksniz dicem

Aynı apartmandasınız diye herşeyiniz beraber olacak diye bir şey yokki.Bu kadar yapışık ilişkilerden bana gına geliyor.Eşinize ayrı bir aile olduğunuzu sık sık hatırlatın.Hem aileyle mesafe iyidir.Birbirinize saygınız olur

Aileme bakicm yaslandm mi bizde kalcklar nler nlerrr
Kocan disarda tum gun aksama kdr sen onun ailesnn yaninda kalmak zorunda degilsn emin ol o kalmzdi senin ailen olsaydi..ne istedginize kendiniz karar verin bu kdr kocalara bifakmayin herseynizi

Tövbe tövbe o nasıl iş ya, kayınvalideniz ile görüşseniz konuyu belki anlar. Yada bi akşam siz yemek yapın evde hazır bekleyin eşiniz işten gelince bu akşam kendi evimizde yiyelim, başka zaman yine annenler de yeriz yazık annende yoruluyor bak kaç yaşında kadın falan diye diye alıştırsanız. Olma ihtimali yok mu?

Öle de yapiorum oda dio annemlerrde cahirak hiç baş başa kalamiorz hafta sonraki çay demlipz o kadar

Ayrı bir eve çıkmanız ikiniz için de en hayırlısı bence.Ne yapıp edip eşinizi ikna etmelisiniz ev konusunda.Aynı ortamda olunca illaki yakın olacaksınız.

Ben cevap vereyim
Aynı duruma düşmüş biri olarak... Nişanlılık döneminde bunlar konuşuluyor da konuşulmuyor. İşte baba diyo ki; bizim ev var boş duracağına kiracı oturacağına siz oturun hem kira derdiniz olmaz orda para biriktirip ev alırsınız diyo. Cazip bi fikir görünüyo. Hani ortada bi iyi niyet var sonuçta. Sonra bu ev işi oluyo ve yavaş yavaş eşya mesya gibi şeyler alınırken konular açılıyo tabi. Ama hiç bi zaman yemekler hep beraber yenecek evine sabah 9 da çıkıp akşam 10da gireceksin denmiyo. Sen bunu evlendikten sonra görüyosun. Evet tahmin ediyosun evlenmeden önce ama basedebilirim diye düşünüyosun. Tek akla gelmeyen zaman içinde tekrar bekarlığina hatta ergenliğine dönen koca oluyor....

Öle de yapiorum oda dio annemlerrde cahirak hiç baş başa kalamiorz hafta sonraki çay demlipz o kadar

Tek çare hiç değilse iki sokak öteye taşınman. Ben ancak öyle düzene soktum evi. Hatta bizim tasinamimizi pek istemediler bende sırf bi şekilde bi mesafe olsun diye eşime kredinin yarısını odeterek onların yeni bi ev almasını sagladim. Çok zor oldu ama oldu

Böyle olunca ev eve benzemiyo. Ne kurulu bi düzenin oluyo ne de keyfin. Dolaba alıp bişi koysan yemeye fırsat kalmadan çürüyüp gidiyo. Esinle oturup sohbet etmek diye bişi olmuyo. Onu da geç, insan otel gibi kullandığı bi yeri evim diyerek temizlemek bile istemiyo.

biraz görmek istemiyor insan galiba o dönemde yaşayabileceği sorunları,ne diyeyim arkadaşım ,allah kolaylık versin hepinize ,belli ki evlilik cidden çok zor,ben evde kalıcam kesin ve net kararım ,zaten yaş 28 kaldım çevreme göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…