Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Ben eşimin telefonu sıfırladım ve düzeldi denediniz mi hiç ?
Eşiniz den istemeyin bir daha madem almıyor

Herkesin çocuğu var fıtık desen Türkiye de çok yaygın bende de vardı ne yapayım çalışmayıp babamın evine mi döneyim.
Sizin çalışma …. Nüz yok
Bi de köye giden paraya misilleme yapıyor gibisiniz oraya veriyor bana da alsın diye
Üslubunuz da bi tuhaf kendinizi ite eşege benzetmeyin yahu

Her bel fıtığı olan işi bıraksaydı ohooo...
Herkesin ne rahatsızlıkları var ama herkes sabah kalkıp işine gidiyor.
Bence siz de çalışmalısınız. Millet yaşını doldurmamış bebeğini bırakıp işe gidiyor, siz 5 yaştan bahsediyorsunuz.
Kocanız almıyorsa gidip babanızdan istemek mi çözümünüz? Hayatınız boyunca hep başkalarından mı isteyeceksiniz?
Bence acilen iş bakın.

Bel fıtığı olmayan var mı?
Gerçekten hasta olsanız ve maddi sıkıntınız olmasa çalışmayın kime ne ama siz muhtaç durumdasınız. Ayrıca bu adam sizden ayrılsa ortada kalırsınız.
8 bin tl ye telefon var mı bilmiyorum ama onu bile almayan bir insanla evlisiniz. Çocuğu aileden bakacak birine bırakıp çalışın yoksa bu adam sizi daha çok yalvartır.

Çok haklısın ne diyim doğru söze 8 bin TL çok gördü oysaki es niye var

Sana hayatını anlat diyen olmadı kres olmuş 15 20 milyar lütfen postunu terk et
Millete carlayana kadar tembelim çalışmaya gönlüm yok diyin daha doğru olur. Bel fıtığı olmayan mı var ne komik yani bide sağlık sorunum diyosunuz çocuk 5 yaşında zaten kreş çocuğu değil, sizde hem evde yatayım hem boğazda kahvaltı yapayım hem telefon alınsın diyosanız ya ağzınızın içine bakan bi koca bulacaktınız ya paşa paşa çalışacaktınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…