Eşim problemli ne yapmalıyım

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
487
6
30
Arkadaşlar eşim cidden problemli ama kabul etmiyor. Benimle olan tartışmalarından ayrı bir de insanlara sataşıyor. Aslında eşim haklı az önce yoldan geçen bir araba yüksek sesle oyun havası açmış kırmızı ışıklarda durup 30 sn inip oynadılar sonra da gittiler. Eşimde yatıyordu kalktı üstünü giyindi peşlerinden gitmek istedi. Bende lütfen gitme hamile karın var bizi düşün aklım sende kalacak dedim. O da bana ben kendimi düşünüyorum. Benim rahatımı kaçırıp uykumu bölmeyecekleri ne mağlum dedi çıktı gitti. Yaaa neler duyuyoruz silahta adam öldüren bıçakla yaralayan neler neler. Kaldı ki eşim apartmandan birinden darpa uğramıştı. Gördüğümde ağzı burnu kanlar içindeydi ben delirdim. Kaç gün onun ceremesini çektik. Sizce eşime karşı ne yapabilirim siz olsanız ne yapardınız. Umursamazdınız mı yoksa durdurmaya mı çalışırsınız?

Off şu erkeklerdeki gereksiz tripler insanı öldürüyor ha. Benimki de trafikte canavarlaşıyor en ufak bir hata yapılsa deliriyor elinde olsa öldürecek şoförü. Bir gün başımız belaya girecek diye korkuyorum ben de. Tabii ki durdurmaya çalışmalısınız bunlar kendi akıllarını devre dışı bırakıyor bazen.

Arkadaşlar eşim cidden problemli ama kabul etmiyor. Benimle olan tartışmalarından ayrı bir de insanlara sataşıyor. Aslında eşim haklı az önce yoldan geçen bir araba yüksek sesle oyun havası açmış kırmızı ışıklarda durup 30 sn inip oynadılar sonra da gittiler. Eşimde yatıyordu kalktı üstünü giyindi peşlerinden gitmek istedi. Bende lütfen gitme hamile karın var bizi düşün aklım sende kalacak dedim. O da bana ben kendimi düşünüyorum. Benim rahatımı kaçırıp uykumu bölmeyecekleri ne mağlum dedi çıktı gitti. Yaaa neler duyuyoruz silahta adam öldüren bıçakla yaralayan neler neler. Kaldı ki eşim apartmandan birinden darpa uğramıştı. Gördüğümde ağzı burnu kanlar içindeydi ben delirdim. Kaç gün onun ceremesini çektik. Sizce eşime karşı ne yapabilirim siz olsanız ne yapardınız. Umursamazdınız mı yoksa durdurmaya mı çalışırsınız?
Tabi ki insan durdurmaya çalışır. İnsanız sinirlendiğimiz durumlar oluyor ama böyle kalkıp peşlerinden gitmek falan çok gereksiz. Böyle durumda insan tabi sinirle sayar eder ama dönüp yatarsın. Zaten binip gitmişler. Hep böyle mi peki?

Off şu erkeklerdeki gereksiz tripler insanı öldürüyor ha. Benimki de trafikte canavarlaşıyor en ufak bir hata yapılsa deliriyor elinde olsa öldürecek şoförü. Bir gün başımız belaya girecek diye korkuyorum ben de. Tabii ki durdurmaya çalışmalısınız bunlar kendi akıllarını devre dışı bırakıyor bazen.
Durdurmaya çalışsan bu sefer bana sende herkes gibisin deyip suçluyor kinleniyor. Geçen günde trafikte birisi önüne geçmeye çalışmış yaaa dedim geçsin 1 sn geç gideriz dedim. Beni bebeğide mi düşünmüyorsun bizden kıymetimi stres yapıyorum yaa bebeğe birşey olursa ne yapacaksın dedim. Ama anlamıyor

Tabi ki insan durdurmaya çalışır. İnsanız sinirlendiğimiz durumlar oluyor ama böyle kalkıp peşlerinden gitmek falan çok gereksiz. Böyle durumda insan tabi sinirle sayar eder ama dönüp yatarsın. Zaten binip gitmişler. Hep böyle mi peki?
Durdurmaya çalıştım ama yok dinlemedi çıktı gitti. Evet çoğunlukla böyle.

Adamlar gitmiş peşinden gitmesi hiç normal değil bela arar gibi olmuş. Evlenmeden önce böyle olduğunu görmediniz mi?
Çocuğu ve eşi için artık dikkat etmeli bunu tekrar söyleyin yada aile büyüklerini dinlerse onlar uyarsin
Aile büyükleri boşanmış anne ayrı baba ayrı. Evlenmeden önce bu huylarını bilmiyordum. Pandemi dönemiydi. Zaten huylarını bilsem hiç evlenmezdim bile

Durdurmaya çalışsan bu sefer bana sende herkes gibisin deyip suçluyor kinleniyor. Geçen günde trafikte birisi önüne geçmeye çalışmış yaaa dedim geçsin 1 sn geç gideriz dedim. Beni bebeğide mi düşünmüyorsun bizden kıymetimi stres yapıyorum yaa bebeğe birşey olursa ne yapacaksın dedim. Ama anlamıyor
Eşin düşüncesiz bir insan ne yapsan boş...

Dayak yediği halde akıllanmadıysa hiç akıllanmaz.

Kocan evden giyinip çıkana kadar oooo o araba kim bilir nereye gitti, nasıl denk gelecek. Allah sabır versin sana.

Elinden hiçbir şey gelmez canim. Benim dayımın kızının eşi aynısı .senede 1 kere resmen aybaşı olur gibi kaşınır ağzını burnunu patlatırlar. Üstüne vazife olmayan herseye atlıyor. Ölümüne giriliyor belaya. Kuzenim son 2 3yıla kadar kavgaya girip kurtarmaya çalışıyor ,çoluk çocuk günlerce etkisinden çıkamıyorlardı. Geçen ay hastane otoparkında 3kisi ile tek başına kavga etmiş (salak) kuzenim diyorki baktım kavga çıkacak gitme dedim gitti . bende aldım çocukları içeri girdim güvenliğe dışarıda bir adamı dövüyorlar dedim oturdum bekledim dedi. Adam hamile haliyle seni düşünmüyorsa sende bırak gazını alsinlar

Sen de herkes gibisin ne alaka :KK70:
Valla bunlar bazen çocuk gibiler. Kızsalar da güvenliğimiz için olması gereken neyse onu yapacağız
Daha yeni sinyal kavgası yüzünden bebekli bir aileye saldırıldı trafikte. Karşımıza kimin çıkacağı belli değil

Bulamaz inşallah.

Sen de herkes gibisin ne alaka :KK70:
Valla bunlar bazen çocuk gibiler. Kızsalar da güvenliğimiz için olması gereken neyse onu yapacağız
Daha yeni sinyal kavgası yüzünden bebekli bir aileye saldırıldı trafikte. Karşımıza kimin çıkacağı belli değil
İşte bunu defalarca dedim eşime ama yok anlamıyor. Şimdi sussam yarın öbürgün yine yapacaklar hakkımı arayacağım deyip duruyor. Sizce arayayım mı neredesin diye. Yoksa gelmesini mi bekleyeyim

Eşiniz manyak galiba,birde dürtüleri ile hareket ediyor mantık sebep sonuç bağını kuramıyor kusura bakmayin zekası yetmiyor galiba.Coktan gitmiş arabanın arkasindan giyinip çıkmak pek akıllı işi değil.
Dayak yediği hâlde düzelmiyorsa işiniz çok zor dikkat edin bu adama peş peşe çocuk yapmayın !!! Adam belli belasını arıyor bulmadan rahat etmeyecek.......

çok kötüyüm diye ara biraz numara yap ayıl bayıl senle ilgilensin. deli mi ne bu adam kendini elin manyaklarına paralatınca eline ne geçecek? Önceliği çocuğu ve karısı olmalı.
Dürtüsel mi davranır her zaman?

X