Eşim ikna olmuyor

Yani ne desem bilemedim
Ben boyle durumlarda ailesine yakin olmak isteyenleri bastan eliyorum çünkü adam degismeyecek siz biraz bilerek de kabul etmissiniz bundan sonra ne yapmak istiyorsunuz?

Ailesine sık gitmeyin laf ederlerse de ben de artik cocuk gibi laf yemek istemiyorum koskoca insanlarız diyin bakalim ne olacak?

Hayir ben evden calisiyorum maasimin bir kismini esime veriyorum bir kısmı bende kalıyor istersem harcıyorum kendime istersem biriktiriyorum ki daha çok biriktirdim.bilmiyorum belki uzaga taşınırsak en azından haftada 2-3 görüşürüz.daha iyi bir semtte otururuz benimde içime sinen.ama malesef eşim asla kabul etmek istemiyo
Paranizi vermeyin o zaman
Hem kadin evden cikmasin evin isleri gorulsun hem calissin parasina cokeyim hem ailem dibimde olsun eee adamin cabalamasi icin bir sebep yok ki

Merhaba kızlar.Konu açmıştım yaşadığım yeri sevemiyorum.bir çok arkadaşlar evimiz kv evine yakın olduğu için her gün içli dışlı olduğumuz için evimi sevemediğimi söyledi.gerçektende bunun çok büyük etkisi var.bende eşimle son birkez konuşmaya karar verdim.bu evde mutlu olmadıgımı kaç yaşında insanlarız hala çocuk gibi her gün aileyle birlikte oldugumuzun dogru olmadıgını kısaca mutsuzlugumu anlatdım kavga etmeden güzel bir dille.çözüm bile önerdim bende yardım edeyim taşınalım dedim elimdeki tüm birikmişimi veririim.yememden icmemeden giyimimden keserim bir sure nolursun tasinalim dedim.ama esim ikna olmuyor bu muhit bana rahat isim
Ailem arkadaslarim burada.kendi evimiz kira degil.tasinma fikrini aklindan cikar.birdaha konusunu bile duymak istemiyorum dedi.bide uatune kustu soguk davraniyor bana.ben neden kendimi bu kadar ezdirdim neden hep fedakarlik yapan benim cok uzuluyorum.ama esimdende vazgecemiyorum.simdi bana soguk davraniyor diye cok uzgunum.beni dusunmeyen adama uzuldugum
Icinde kendime cok
Kizginim

Vazgeçemiyorsan devam et.
Gerçekten iflah olmazsınız.
Adamlar sizi ezsin yok saysın.
Siz üzerine vazgeçemiyorum diye hizmetçi gibi hem evde hemde ailesine hizmet edin🤦🏻‍♀️

Eşinizin direk kabul etmesini beklemeniz bence saçma. Tavır koyacak ki siz vazgeçin. O haklı gbi gözüksün. Diretim ve kv gitmeyin. Sen istemiyorsan bende istediğim kadar gidicem annene. Sende annen sorarsa işin var diyeceksin.

Kv aramda 5dk var benim. Eşim ilk başta benimle gitmek isterdi. Hatta kalmak isterdi. Yavaş yavaş alıştı. Söyle işi var de. Bana da sormasınlar dedim. Tamam dedi. Demek zorunda kaldı, onu özgür bıraktım ama kendim de gitmedim. Şimdi alıştılar, kimse bana niye gittin, niye geldin demez. Dememesini kocam sağladı. Orda kalacaksanız mesafeyi korumak zorundasınız. Başka yolu yok.

Adam asla kendi rahatindan ödün vermeyecek,çünkü hayatında önemli olanlar listesinde bayağı altlarda yeriniz.Once şu aşktan kör olan gözünüzü bir açın,adam sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmiyor.Eve para getiren,temizlik,yemek yapan,geceleri gönlünü eden,anasına git dediğinde giden,sus dediginde susan bir kadın istemiş,siz ben ben lütfen ben!!!! diye atılınca tercihi siz olmuşsunuz yani hikâyenin altında öyle müthiş bir aşk yok.
Sizin ne hissettiğiniz nasıl psikolojide olduğunuzun bir önemi yok,adamın rahatını bozduğunuz anda kapı dışarı edilirsiniz,sizin gibi bir saf bulsa sizi boşar onu alır.......

Evet arkadaşlar durumumuzu güncellemek istiyorum.gerçekten haklısınız eşim bana hiç değer vermiyormuş.herşeyine evet dediğim için hayatımız yolundaymış.sesimi çıkardım kendim için birşeyler taleb etdim diye adam benimle konuşmuyo.ayrı eve çıkmazsak bende kendime araba alırım online işi bırakırım iş bulurum sabah çıkar akşam gelirim dedim.git ne halin varsa yap düş yakamnan dedi bana.evde yemek yemiyo annesinde yiyor.yüzüme bakmıyo.bende neden yemeğimi yemiyo diye kendimi üzüyorum.çok üzgünüm.kendime gelmem için beni bi tokatlamanıza ihtiyacım var

X