Eşim için arıyorum

kirmizi37

....canacansın....
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
63
0
47
KIZLAR EŞıM ıÇıN YAZLIK KUMAŞ PANTALON GÖMLEK VE SPOR AYAKKABI ARIYORUM SPOR TARZ YAZLIK AYAKKABIDA OLUR

KIYAFETLER ıŞ ıÇıN GEREKLı KRAVAT TAKACAK

AYAKKABI NOSU 42
GÖMLEK L BEDEN 41-42
PANTALON 44-46 BEDEN AMA ÖLÇEREK ALIRIZ ARTIK

ŞıMDıDEN TEŞŞEKKÜRLER a.s.....:enbuyukkk:

Son düzenleme:
cnm bende gömlek var yavruagzı renkte azz kullanılmıs fekat uzun kollu düşünürsen ucuz bişeydi zaten :)

serracım ve malibucum baktım topiklerinize istediğim gibi değil canım çok teşekkür ederim ilginize

sevgiler

canımcım bende de var gömlek ama resim çekmedim istersen çekerim kısa kollumu uzun kollumu istiyosuun?

ggüvercin canım çok teşekkürederim gömlekler iş için olmaz kravat takacak çünki siyah kotta olmaz bu kıyafetler iş için gerekli ama keten pantalonun bana ölçülerini yazarmısın bel ve boy sevgiler

canım bendede hıc gıyılmemıs pantolon gomlek kravat var hemde yarı fıyata ındırdım bı bak

cnm bende bunlar var ama 44 no. Eşimin ayağına küçük geldi kalıbı dar. İstersen altını ölçebilirim. Bir en fazla iki kez giyildi.

canım çok şık ve markalı pantolonlar var gömlekler var ilgilenirsen özeline mesaj atarım..
koton...dakırs...gibi markalar

Gömlekler eşime annesinden alındığı için beğenmedi ve giymedi hurcun içinden çıkardığım için de kıvrışmışsırnaşık şeyspor ayakkabısı da sayılı giydi çünkü yenisini ben hediye aldım :jeyyar:düşünürsen çok ucuza senin olabilira.s.

elimde keten kumaş pantolon var. eşim öğretmen okulda birkaç kez gıydı ölçüleri benzeşiyor canım resim koyar ölçülerini de yaarım..

gömlekleri de var işyerinde gıymeye uygun ancak yaka kısımları kullanılmış olduğunu belli eder düğme kapanınca belli olmaz bi bakarım ben eve..

pantolon bikaç kez giyildi sadece yanında kısa kollu bir gömlekle 15 liraya bırakırım.. yakın zamanda ptt ye kargoya gidicem düşünürsen acele cevap yaz canım..

resimdeki gömlek açık mavi yakası kullanılmış olduğu bellidir o yuzden o kısmı çektim onun dışında yırtığı lekesi vs. yok.

iki gömlek daha var yıne kısa kollu resim yukleyemedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…