eşim için acil dua

meleklerkorusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
943
40
hanımlar merhaba
sizden eşim için dua istiyorum
ben bildigim tüm duaları okudum.allaha sığındım başka ne okumalıyım bilmiyorum
durum su:
eşimin cok guzel bir meslegi var
evlendik balayından döner dönmez işten çıkarıldı.
sürekli dua ettik allahım hayırlı bir iş ver diye. o kadar çok istedi ki
ve buldu da hem de iki defa.ancak ikisinde de tuhaf bir şekilde gider gitmez(sahada calısıyor evden uzak kalıyor 1 ay)inanılmaz bir iç sıkıntısı,bunalım haliyle ben yapamıyorum dayanamıyorum diye bıraktı geldi.gelir gelmez de pişman oldu.anlam veremiyorum.
şimdi yine harika bir iş buldu. bu gece ucagı var gidecek.ama bu defa gitmeden fena olmaya başladı.neler oluyor anlamıyorum.daralıyor,nefes alamıyor.aynı şekilde ben de nefes alamaz oldum.iç sıkıntısından.baskasının rüyasında göremeyecegi iş fırsat geliyor ayagımıza.seviniyoruz.hazırlıklıklar yapıyoruz ama bir anda bırakıp geliyor.yada daha gitmeden fena oluyor.
neden boyle bilmiyorum.ne olur dua edin eşim için.
bu gece gidiyor.bana da tavsiyede bulunun lütfen hangi duayı okumalıyım?
şimdiden dualarınız için teşekkür ederim
allah razı olsun

Ben içim daraldığında,nefes alamayacak gibi olduğumda hemen İnşirah suresini okuyorum,ve ne zaman okuduysam faydasını da gördüm. Rabbim içinizi ferahlatsın inşallah,dua edeceğim sizin için.
içinizi ferah tutun..

Geçmiş olsun.şifasını tez zamanda göndersin rabbim.benim tavsiye edebilecegim dualar, öncelikle bol bol felak ve nas sureleri ilaveten nazar ayeti ve inşirah suresi insallah fayda olacaktır.birde sekine duası var.netten bulabilirsin.sakinlik ve huzur için.rabbim feraha cıkarsin canim.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla bu iş için eşinizden uzun zaman ayrı kalmak durumundasınız.benim nacizane fikrim daha az ücret alsada, mesleğini yapamasada, yani ne olursa olsun uzakta çalışmasın.bence böyle olmasında kesinlikle bir hayır var.ben sizin yerinizde olsam kesinlikle göndermezdim.benim eşimde işi gereği seyahatlere gidiyordu.ilk zamanlar iki haftada bir geliyordu.uzak kalamıyordu.çok bunalıyordu.daha sonra üç haftada bir gelmeye başladı.sonra ayda bir geldi gelmedi.sonunda başkasını buldu ve hiç gelmedi.bende sizin gibi çok ağlıyordum,daralıyordum.onun yollarını bekliyordum sonuç bu oldu.herkes aynı olacak diye elbette birşey yok ama yaşanmışlıklar var.lütfen bu işte bir hayır arayın ve göndermeyin.ama yinede gidecekse İnşirah suresi kesinlikle manevi reçete.

Canim sabah aksam Ayetel kursu felak nas oku.
Cevsen oku her türlü ins ve cinnin şerrinden korur.
Evinin ve esinin huzur ve ferahlik bulmasi icinde hergün 19 defa sekine duasi var bunu oku mutlaka.
Rabbim sıkıntılarınızi gidersin insallah.

hanımlar merhaba
sizden eşim için dua istiyorum
ben bildigim tüm duaları okudum.allaha sığındım başka ne okumalıyım bilmiyorum
durum su:
eşimin cok guzel bir meslegi var
evlendik balayından döner dönmez işten çıkarıldı.
sürekli dua ettik allahım hayırlı bir iş ver diye. o kadar çok istedi ki
ve buldu da hem de iki defa.ancak ikisinde de tuhaf bir şekilde gider gitmez(sahada calısıyor evden uzak kalıyor 1 ay)inanılmaz bir iç sıkıntısı,bunalım haliyle ben yapamıyorum dayanamıyorum diye bıraktı geldi.gelir gelmez de pişman oldu.anlam veremiyorum.
şimdi yine harika bir iş buldu. bu gece ucagı var gidecek.ama bu defa gitmeden fena olmaya başladı.neler oluyor anlamıyorum.daralıyor,nefes alamıyor.aynı şekilde ben de nefes alamaz oldum.iç sıkıntısından.baskasının rüyasında göremeyecegi iş fırsat geliyor ayagımıza.seviniyoruz.hazırlıklıklar yapıyoruz ama bir anda bırakıp geliyor.yada daha gitmeden fena oluyor.
neden boyle bilmiyorum.ne olur dua edin eşim için.
bu gece gidiyor.bana da tavsiyede bulunun lütfen hangi duayı okumalıyım?
şimdiden dualarınız için teşekkür ederim
allah razı olsun
Bir sorun var eşinizde sanirsam is bulamiyor diye degil buluyor ama kendi gidemiyor bulaniyor bence uzmanda yardim destek alsin

Anladığım kadarıyla bu iş için eşinizden uzun zaman ayrı kalmak durumundasınız.benim nacizane fikrim daha az ücret alsada, mesleğini yapamasada, yani ne olursa olsun uzakta çalışmasın.bence böyle olmasında kesinlikle bir hayır var.ben sizin yerinizde olsam kesinlikle göndermezdim.benim eşimde işi gereği seyahatlere gidiyordu.ilk zamanlar iki haftada bir geliyordu.uzak kalamıyordu.çok bunalıyordu.daha sonra üç haftada bir gelmeye başladı.sonra ayda bir geldi gelmedi.sonunda başkasını buldu ve hiç gelmedi.bende sizin gibi çok ağlıyordum,daralıyordum.onun yollarını bekliyordum sonuç bu oldu.herkes aynı olacak diye elbette birşey yok ama yaşanmışlıklar var.lütfen bu işte bir hayır arayın ve göndermeyin.ama yinede gidecekse İnşirah suresi kesinlikle manevi reçete.
Birde is icin vakai süresi okunur sabahlari oku

Hergün, 310 defa ya Hamid+ 351 ya Rafiu+ ya Müteali 550 defa okuyun.Ardından

101 defa" inna fetahna leke fethan mübina " okuyun.

Ayretten hergün bu okumadan farklı bir saatte salavat (300 den fazla) okuyun ve ardından 3 ihlas bir fatiha okuyup salavatların ve surelerin sevabını peygamberimize (s.a.v),ashabına,ehli beytine,yüce aliisine ve eşinize hediye edin.
Kısa salavat okuyabilirsiniz( Allahümme salli ala seyyidina Muhammed ).

X