EŞİM herşeyim artık yok

başınız sağolsun bir şey yazzmak istiyorum ama ölümün acısını zamandan başka hiçbirşey azaltmıyor

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Allah mekanını cennet etsin inşallah başın sağolsun

Öle bir hal aldıki bu hastalık herkesin başında.Bundan 2 hafta önce amcamın oğlu ile çapada kemoterapi sırasındaydık.Amcamın oğlu lenfoma hastası daha 30 yaşında ve hastalığı içerden çürütüyor,canını yakıyor.Allah hiç bir kuluna vermesin ama canı veren Allah her kuluna bir kader yazmış.Lütfen stresden uzak duralım bu hastalığın en büyük tetikliyicisi maaalesef ki bu.Hastanede beklediğimiz kuyrukta ne hastalar ne acılı yüzler ne insanlar gördüm.Allah hastalarada hastalara bakanlarada güç versin kudret versin çok acı çok.Allah sizinde yanınızda olsun ,size dayanma gücü versin.Maalesefki dünyaya geldiğimiz gibi bu dünyadan da bir şekilde gidicez ama öle ama böle.Yaşanan güzel günleri hatırlayarak düşünerek kendinizi telkin edin .Başınız saolsun...

başınız sağolsun...
dayanmak çok zor allah geride kalanlara sabırlar versin.eşinizin mekanı cennet olsun inş..
evet herşey bizim için şu dünya da 5 dk.sonrasını bile bilemiyoruz..allah dermansız dert vermesin kimseye...sevdiklerinden ayrılmak kabul edilecek birşey değil ama ne yazık ki ilahi adalet elden bişey gelemiyor((((( bize düşen dua etmek.......

Başın sağolsun Allahım sabırlar versin size...Allahım mekanını cennet etsin inşallah..

bugün bişeyler yapmağa başlamalıyım diye düşünüyoru onsuz 4ay oldu ve acısı artarak devam ediyo r.yaptıklarım yapamadıklarım acaba onu kurtakmak için eksik bişey kalmışmıydı derken çok canım yanıyor.bazen bişeyler bulup kendimi meşgul etmeliyim diyorum . . eskiden beni meşgul eden hiçbirşey artık ilgimi çekmiyor. her yerde okadar hatıra varki ,biz kalabalık bi aileyiz ama çok yalnızım insanlar okadar kendi dünyalarına dalmışlarki sizin boğulduğunuzu göremiyolar rabbim bana dayanma gücü versin en azından evlatlarım için ama inanın çok desteğe ihtiyacım var sizce bencilcemi davranıyorm yardım edin ne olur boğuluyorum

Yalnızlığa Niçin Mahkûm Ettin Beni?
Canım... Biricik aşkım...
Sensiz yaşadığım bir gün bile
bana azabın en şiddetlisini yaşatırken,
bir ömür sensiz nasıl yaşarım ki! ...
Hangi doktor, hangi reçete yüreğimdeki acıyı dindirebilir ki? ...
Hangi derya, hangi okyanus söndürebilir ki yüreğimdeki yangını? ...
Sensiz geçen o bir güne dahi lanet ederken
ya şimdi ne yapayım...
Sensiz ne günüm gün ne gecem gece! ...
Hiç bir şeyin tadı yok eskisi gibi...
Sensizliğe alışamadım, alışamıyorum da...
Hep aklımdasın; hep gönlümdesin...
Ben yaşadıkça da bende varolmaya devam edeceksin...

Ama söyle be gülüm!...
Yalnızlığa niçin mahkûm ettin beni?!

Hayat bazen insanı çok zor sınıyor.İnsanoğlunun dayanması mümkün olmayan şeyler çıkarıyor karşısına.Acınızı paylaşıyorum.Yüce rabbim size dayanma gücü versin.Gerçekten çok zor.İnsanın sevdiklerini yitirmesinden daha büyük bir acı olabilir mi?Altından kalkamayacak hale geldiyseniz bir psikologdan profosyenel yardım alın derim.İnanın faydası olacaktır.Sabırlar diliyorum size.Başınız sağolsun.

Çok Üzüldüm İnanın..Tüylerim Diken Diken Oldu senağlama Başınız Sağolsun Allah Sabırlar Versin..

cok cok basiniz sagolsun esinize babaniza allahtan rahmet sizede bol sabir diliyorum.allah yardimciniz olsun sizi cocuklarinizin basindan eksik etmesin.hicbirimizinde yapabilecegi birsey yok bu dünyaya geldigimiz gibi hepimizde bir bir ama erken ama gec didecegiz.rabbim herbirimize hayirli ölümler nasip etsin.allah esinizin mekanini cennet eder insallah.sizin onun icin yapabileceginiz tek sey artik bolbol dua edip allahtan onun icin afdilemeniz eminim rahmetli esinize cok faydasi dokunacaktir.kendiniz icinde en kisa zamanda dr dan yardim alin lütfen.simdiki hayatiniza alismak hic kolay degil kendimi sizin yerinize koydum bir an cok zor allah yardimciniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…