EŞİM herşeyim artık yok

basiniz sagolsun...
allah size sabir versin...
cok üzüldüm...:çok üzgünüm:
mekani cennet olsun sevdiklerinizin:Saruboceq:

Son düzenleme:
Eşimin o kahrolası hastalığa yakalandığını öğrendiğimde yıkıldım çünkü babamıda almıştı bize acımadan .Onu kaybedeli 4 ay oldu napıcağımı bilemez halde geçen 4 ay .Güvendiğim sırtımı yasladığım aşkım ,babam,. kardeşim hayatım olmuştu .Onsuz nasıl geçti günler .Özlemim her geçen gün artmakta ben şimdi ne yapacağım .Çok zor ve acılarla dolu 3 yıl geçirdik çok acı çekti olabilseydi canımdan can verirdim gitti .Yalvarışlarıma dayan ne olur diyen yalvarışlarıma rağmen olmadı beni yalnız kimsesiz bırakarak gitti .Artık başımı omzuna dayayıp yardım istediğim yanında huzur bulduğum danıştığım dert ortağım sırdaşım yok .Çektiklerine rağmen bi kere bile inancını kaybetmeden bi sabaha karşı sezsizce gidiyorum demeden uyurcasına gitti .Onu 30 yıla rağmen hiç azalmayan bi şekilde sevdim belki bu yüzden daha zor geldi ayrılık .Her gece tüm dualarım ona rabbim mekanını cennet yerini geniş eylesin .....Aşkım beni duyuyomusun ;seni çok özledim umarım orda rahatsındır çok ... ÇOK: ÜZGÜNÜM...............çok üzgünüm:

canım başın sağ olsun, bu durumda ne denirkii, ateş düştüğü yeri yakar, biz ne desek boş, allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun, bol bol dua et, ancak öyle rahatlarsın, elinden daha fazlası gelmezkii, doğanın kanunu bu, ne yapsak, ne etsekde ölümün önüne geçemeyizkii, her şeye ragmen hayat devam ediyor, allah sana sabırlar versin......

başınız sağolsun.böyle durumlarda konuşmak da ne güçtür...Rabbim size gani gani sabır versin eşinize de rahmet eylesin inşallah.bugün çok zor dayanması evet ama hiç inandırcı gelmese de bi süre sonra nasıl dayanıcagım diye agladıgımız acılarımız birer buruk anı olarak kalıveriyor aklımızda yüreğimizde zaten öyle olmasaydı "geride kalan olmak" ne zor olurdu.. düzen bu hayat bu hayatın anlamı da bu elden gelen yok malesef isyan etmemek gerek sebat göstermek gerek! bir an önce toparlanmaya ve eşiniz sizi nasıl görmek isterdiyse öyle olmaya "hayata tutunmaya" bakın...
büyük sabır diliyorum...

basın sag olsun canım benim seni cok iii anlıyorum bende canım annecigimi kaybetim cok özlüyorum bende allahım mekanlarını cennet eylesinn

Başınız sağolsun......Ne mutlu size ki dolu dolu 30 yıl yaşamışsınız rabbim size dayanma gücü geride kalanlarada hayırlı sağlıklı ömür versin...

ALLAH YARDIMCIN OLSUN MEKANI CENNET OLSUN BABAN VE EŞİNİN COKK COKK ZOR ALLAH SANA SABIR VERSİN ÇOK ÜZÜLDÜM İNAN AGLADIM OFF NE DENEBİLİRKİ SÖZ BULAMIYORUM CANIM BENİM :1no2:KENDİNİ TOPARLA ONU SEVİYORSAN KENDİNİ TOPARLA HEPİMİZİN GİDECEGİ YER ORASI ELBET ORDA TEKRAR SEVDİKLERİMİZE KAVUŞACAGIZ OFF :a015:

Rabbim geride kalanlara sabır ve sağlık versin... gidenlere de Allah rahmet eylesin.mekanları cennet olsun...senağlama

o kadar üzüldüm ki anlatamam.. yaklaşık üç ay önce çok sevdiğim dayımı kaybettim ben buraya yazma cesareti bile bulamadım. çünki yine gözlerim dolacak yine ağlayacağımı biliyordum. henüz 42 yaşındaydı Anneme aylarca yalan söylemek zorunda kaldım dayım 3 ayda yatakta gözlerimizin önünde eridi bitti sonuca ne kadar alışmıştım desemde alışılmıyor başınız sağolsun şimdi ne desek boş zamanla daha az canımız yanar ama asla unutmayız.

X