EŞİM herşeyim artık yok

Mekani cennet olsun, rabbim sabirlar versin sizlere!!!:Saruboceq:

Ne denirki ne gelir elden!! Hepimizin gidecegi yer!!:çok üzgünüm:

Allah daha büyük acilar göstermesin ablacim!!:Saruboceq:

kelimler anlamını yitiriyor..ne yazacağını bilemiyor insan..
başınız sağolsun..rabbim sabırlar versin..güç versin size...
mekanı cennet olsun sevdiğniziin

başınız sağolsun,rabbim eşine rahmet,sizlerede sabırlar nasip etsin yazından çok etkilendm gözlerim dolu okudum geçtiğimiz nisan ayında benim eşimde hastalandı ,ameliyat oldu o günlerde yaşadığım üzüntüleri hatırlattı yazın, eşine bağlı bi kadın olarak çok ii anlıyorum seni,rabbim evlatlarının acısını yaşatmasın,inş.öbür dünyada eşine kavuşup kaldığınız yerden devam edersiniz rabbim herşeyi gönlüne göre versin...

Bu durumda ne söylenebilir ki...Ateş düştüğü yeri yakıyor..
Biz de dedemi 2 sene önce kaybettik.. 2 sene boyunca hasta yattı,yardım istercesine gözlerimize bakıyordu ve biz hiç bir şey yapamıyorduk..
O anın verdiği acıyı size anlatamam.Saatlerce ağlamıştım o gün..
Ve ertesi sabah kayebettik onu.. Allahıma şükrettim ki onu bu acılardan kurtardı.
Mekanları cennet olsun.. Allah rahmet eylesin..
Allah sana da sabırlar versin canım..

allah sabır versin,böyle tutkuyla bağlanmak,seni daha çok mahvetmiş olmalı.canım mekanı cennet olsun

ne büyük bir acıdır.. Allah ona rahmet , geride kalanlara sabır nasip eder inşallah...

basınız sagolsun cok kötü bir durum allahtan size sabırlar diliyorum...:teselli:

İnna lillahi ve inna ilahi raciun..
Rabbim size metanet versin.Eşinizin ,makamı Cennet olsun.Mevlam Peygamberimiz Efendimiz’e sallallahu aleyhi vesellem ulaştırsın, Cenneti Firdevste beraber eylesin inşaallah. Amin…

Üstad Necip Fazılın bir sözü var ben bununla çok teselli bulurum..
"Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber;
Hiç güzel olmasaydı, ölürmüydü peygamber ?"

Evvelen Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselâm için,
Ümmet-i Muhammed mevtâları için ve
acılı kardeşimizin eşi için (ismini verirseniz ismini anarak), Fâtihaları, Yasinleri gönderelim inşaallah ....

allah sabırlar versin canım başın sağolsun kader işte kimin nezaman gideceği vakti zamanı belli olmuyorr kendini toplamaya bak emişnim oda böyle isterdi hayatına bir şekilde devam etmek zorundasın kendini yıpratma güçten düşme tabii bunları bizim sölememiz kolay geliyor bize acıyı sen daha iyi biliyorsun şuan ama gayret et canımmm allah kolaylık versinn rahmetlinin mekanı cennet olsun:Saruboceq:

Gözlerim doldu okurken yaaa
Allahım sabır versin canım... Rabbim mekanını cennet yapsın eşinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…