Gebeliğe Hazırlık eşim hamilesin sen diyor

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
eşim 3 ay önce kürtaj olmadan önce hamilesin sen diyordu ben inanmıyordum test yapmamıştım tabi ozaman önceleri.hayır diyordum ben anlarım diyordum.günüm geçti ,test yaptım hamileydim.2,5 ay yaşadı ve kalbi durdu bebeğimin.şimdi tekrar başladık çalışmalara.nerden anladı diyeceksiniz.kokun değişti göğüslerin sertleşti falan diyordu(utandım ama).şuara gene başladı ama kokun değişti demiyorda sen hamilesin ve şişlik var gene diyor bende test aldım ama yok :çok üzgünüm: belki yeni kalmışsındır ondan çıkmıyordur diyor.keşke doğru olsa kocam gene bilmiş olsa.allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin:Saruboceq:

amin... insallah hamilesindir. cok ilginc ilk defa boyle bise duydum. ne esler var yaa

eşin duyarlılığını görüyor musunuz kk hanımları :) inş hamilesinizdir ve rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder..

Benim eşimde bebeğimizin olmasını istiyor ama ben korkuyorum eşimle aramızda altı yaş var artık baba olabilecek yaşta ama ben anne olmaya hazır değilim o kadar olgun olduğuma inanmıyorum ayrıca daha bir yıl bile olmadı evleneli istiyorum ki üç dört yıl geçsin tadını çıkaralım evliliğimizin borçlarımız bitsin rahata kavuşalım kirada oturuyoruz allah nasip ederse bi evimiz olsun önce diyorum ama bakalım

Son düzenleme:
:enbuyukkk:Geçenlerde annem anlattı. Annem bana hamile kaldığını babamdan öğrenmiş:) Maddi sıkıntılar çekerken babam eli kolu dolu gelmiş. Ennem naptın sen paramız yok neden bukadar şey aldın demiş... Babamda sen hamilesin yemen lazım demiş. Ama annem yok öyle birşey nerden çıkardın hamile değilim demiş... 10 gün sonra kan testinde hamiş olduğunu anlamış.... Annem bi anlattı ben hemen salya sümük.... Çok etkilendim... Yani eşler anlayabilir.... Benim eşimde bana hamilesin sen diyor ama bakalım kısmet.... :) Ecem inş. hamilesindir..... Bol Şans

inş hamilesindir canım,ama çok ümitlenme zaten bir yara almışssın ,eğer bebiş yoksa tekrar çok üzülürsün biraz olurun bırak,hakkında hayırlısı olsun cnm.

Canım benim eşimde ameliyattan önce sen hamilesin diyordu bende inanmıyordum dalga geçiyor zannediyordum.Sonra öğrendimki gerçekten hamileymişim.Ama malesef dış gebelikle sonuçlandı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…