Eşim çok dengesiz, ne yapacagim bilmiyorum:(

Bence en kisa zamanda ikinizde terapisde gidin öyle yada böyle ikna et yoksa durumun çok kötü gözüküyor tatlim sen bunlari çekmek zorunda değilsin bakdin düzelmiyor konuşmakla olmuyor ayrilmak en iyisi zaman geçmeden bebeğin olmadan tabi ayrilmak en son çaren olsun
annesi yada bir büyük araya girsin patronu felan da olbilir ikna etsin
sen çok sinirlisin felan diyebilir patronu sana dr ayarladim şu saatte orda ol bi git diyebilir
bence böyle birşey ayarla manda fayda var

Canim beim bitanede benim başimda var ole ama susma canim kesinlikle sen kendini toparlayana akdr susumuycam de savş onunla 3yilik evliyiz bizde eşim hala ole ama tabi çok sukur biraz daha duzeltti kendini

BENCE EN KISA ZAMANDA İKİNİZDE TERAPISDE GİDİN ÖYLE YADA BÖYLE İKNA ET YOKSA DURUMUN ÇOK KÖTÜ GÖZÜKÜYOR TATLIM SEN BUNLARI ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİLSİN BAKDIN DÜZELMİYOR KONUŞMAKLA OLMUYOR AYRILMAK EN İYİSİ ZAMAN GEÇMEDEN BEBEĞİN OLMADAN TABİ AYRILMAK EN SON ÇAREN OLSUN
ANNESİ YADA BİR BÜYÜK ARAYA GİRSİN PATRONU FELAN DA OLBİLİR İKNA ETSİN
SEN ÇOK SİNİRLİSİN FELAN DİYEBİLİR PATRONU SANA DR AYARLADIM ŞU SAATTE ORDA OL Bİ GİT DİYEBİLİR
BENCE BÖYLE BİRŞEY AYARLA MANDA FAYDA VAR kaydirigubbakcemile5

ben daha 5 aylık evliyim tabak kırma falan yok ama valla canım benimkide öle ama benimki baskalarının yanında erkekliliğini gösterebiliyor basbasayken süt dökmüş kedi gibi valla anlayamadım

ben daha 5 aylık evliyim tabak kırma falan yok ama valla canım benimkide öle ama benimki baskalarının yanında erkekliliğini gösterebiliyor basbasayken süt dökmüş kedi gibi valla anlayam
adım

kizzz benim msjima cvp yazmişim ben değilm sorun yaşayan bende konuyu acan arkadşaa cvp yazmiştim iyisiyle kotusuyle benimeşim o napalim katlancaz ayrilsma nolcakki sanki diğeri daha mi iyiolcak adi ustunde koca bunalr kadini kocatmiyoalrki koca demişler yoksa kocama derlerdi adina canim.erkkek milleti cabuk kanr arkadaşlar ama unutmayinn onalr biraz eksik akili olduklari için neyi nerde yapcaklarini bilemiyoalrkinapalim onalrida ole kabullenmek gerk guzel yonlerini düşünmeliyiz

benim eşime ben böel durumlarda onun yaptigini yapiyorum bende ayni skeilde bağriyorum odaha da sinrlerniyi tabi diyorum bak nasil oluyomuş.sende sinr varsa bendee var benyerden bitmedimya diyorumbukezde kendini savunmk için diyoku neymiş efendim ben ona inta yaprsamoda yaparmiş o daha kotusunu yaparmiş yap diyorum bende ben eşimi 3yillik evliyim ama 5yildna fazla sekid ebu haliyle kabullendim artik amaumidim var bigun gelcek sut dokmuş kedi olck ve ben iogune kadr savasacmonunl a bu konuyu acan arkadaşa da tavsiyem savaşsin canim pes etme

canim benim bzim ilşkimzi gördum sizde sen anlatinca bak sna bi tavsiyemde eşin sakinken konuş onunla sne böle yapinca teskiniyorum sevesm gelmiyo seni de bugun olmazsa bigun muhakkak fayda edecektir seviyosan katlan dmeiyorum kesinlikle budeğil anlatmk istedigim ama evliligni harcama severk evlendik diysounbak evliliktne oncesivar demkki emegini bosa heba etme canim

Bir kek için kalbinizi bu kadar kırması çok çirkin.Beğenmeyen otursun kendi yapsın, tabak fırlatacağına.Noluyo yaaaa?Ayıp valla yaptığı.O istemiş, kalkmış yapmışsınız.Bu ne aptalca öfke?En kısa zamanda konuşmalısınız.

Allah yardımcın olsun. Gerçekten işin çok zor.:1no2:
Dilin kemiği yoktur derler ya. Birgün böyle devam ederse senin de canına tak edebilir artık.
Bene eşinin ruhsal sağlığı çok da yerinde değil. Çünkü sadece basit bir sinir değil onun yaptığı. Ona destek ol ve tedavi olması için ikna etmelisin.
Umarım eşin çok geçmeden kendisini toparlar.:teselli:

canım geçmiş olsun erkekler böyledir bazen en ufak birşeyi dahi sırf egosu için büyütürler senin yaptığın fedakarlıkları görmezden gelebilirler tabi anneleri kadar iyi yemek yapmanı onunla ilgilenmeni falan filan işte ama anlayışlı olman lazım ilk yılın sonucta . zamanla birbirinize alışacaksınız zamanla yoluna girecek herşey sabırlı olman gerekli canım tabi sabır derken taviz vereceksin demiyorum sonuçta evlilikte her iki tarafta anlayışlı olucak ama sen yınede kendınden fazla ödün vermeden sabrlı ve anlayışlı ol.ayıp etmiş kocan be biri onu doldurmuştur sen o faktörü bul etkisini azalttığında olay çözülür.

canım senden özür dileyene kadar tatlı tuzlu hiçbirşey yapma ona.acaba aranızda başka bir gerginlikmi vardı.kekten çıkardı acısını.bu dengesizlerin.neye kızdıklarını anlamakta kolay olmaz.allah kolaylık versin.umarım ömrün bununla savaşmakla geçmez.

gelince teşekkür et gösterdiği tepki için ama sakin söyle ve git yat hiç başka birşey deme konuşursa sen haksız çıkarsın anladığım kadarıyla

üzüldüm canım yaa ( Çok vasat bi durum seninki...Başka sebepler olabilir belkide bu kadar dengesiz olmasında..ne biliyim belki bişeylerin hıncını senden çıkarıyodur.Tbakları fırlatıcak kadar önemli değilki bu..neticede bi kek yani..Trajikomik gerçekten bu olay..İşinde yada sosyal hayatında sana anlatmadığı anlatamadığı bişeyler vardır belki. Stres topu yapmış seni resmen..sakin olduğu bi zaman tatlı dille bi konuşmayı dene..iletişim çok önemli evliliklerde..İnşallah halledersiniz canım..bi kek için bu kadar fırtına koparıyosa,elle tututlur gerçekten önemli bi sorunda yada konuda ne biçim bi doğal afete döner düşünmek bile istemiyorum yani...

vallahi benim şuandaki tek tavsiyem çocuk yapma sakın olur. Birbirinize biraz zaman tanıyın huylarınızı öğrenin sonrası zaten gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…