Eşim çok dengesiz, ne yapacagim bilmiyorum:(

ben yazarken konuşmuşsunuz bile.en azından özür dilemiş.bu da iyi.kızgın tavrını sürdürseydi işin daha zor olurdu

canım aslında normal daha yenı evlı sayılırsınız bızde ılk bır kaç yıl yedık bırbırımızı ama varya ıncır cekırdeğını doldurmayan sebeplerden bazen o haklı oluyodu bazende ben ama cok kavgalarımız oldu bana el kaldıramadığı ıcın kı böle bır huyu yoktur cok şukur aslada yapmadı pırızlerı yumruklardı ama zamanla bırbırımıze alıştık herşey duzeldı şimdi 13 yıllık evlıyım evımızde cıt cıkmıyo

kavga etığımız dönemlerde benı cok ıncıtırdı sözlerı ıle bende susmazdım dahada şıtdetlerınırdı bırımızden bırımız dışarı cıkardık tahamull edemezdık bırbırımıze o kızgınlıkla ama dedığım gıbı duzeldı herşey şimdi 12 yaşında bır oğlumuz ve 7 aylıkta kucuk bı tosuncuğumuz var evımızde de sadece gulucukler ve harıka sohbetler var

ben derımkı o kadar uzme kendını emınımkı zamanla daha da rayına oturacak bazı şeyler kolaymı ne kadar severekte evlensek sonuçta ıkı farkılı yapıda kışılıkte ınsanlar bırleşıyor hayat gecırmeye calışıyo alışmakta bırbırımıze okadar kolay olmuyo belkıde o yüzden kendini üzdüğüne deymez

kımse için kendini üzme bu eşın bıle olsa

tabı bu benım nacızhane fıkırım sana doğru gelır yada gelmez ama ben etrafımdada gördum hemen hemen herkes aynı şeylerden muzdarıp eşının tutarsızlığından öfkesınden dağınıklığından

ben artık bazı şeylerı kafama takmamaıyı öğrendım bıraz zor oldu ama
bunlar benım düşüncelerım tabı

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, yanlız olmadığımı bana hissettirdiniz ya Allah sizden razı olsun.Az önce geldi eşim. Biraz konuşalımmı dedi ve benden özür diledi. Ses çıkarmadım, naz yapmak için değil; onunla konuşmak içimden gelmediği için.Sinirlerine hakim olamıorsun tedavi ol dedim, istemiorum dedi.
Çok yıprandım bu bir yılda şuan sanki hayat durdu, düşünemiorum ve ağzımdan tek bir kelime çıkmıor çıkamıyor:KK43: Duvardaki kocaman kahve lekesi geçer ya benim kalbimdeki izler??? Sinirlenince ondan korkuyorum ,tiksiniyorum.Sanki iki ayrı insan gibi. Bazen melek bazen şeytan. Offf Allahım bana yardım et.Şimdi yanına gidip yatacağım ama hiç içimden gelmiyor:KK43:

keşke sakinlemişken konuşsaydiniz..ondan korktugunuzu,sogudugunuzu söyleseydiniz..şimdi konuşma sirasi sizde..içinizdekileri sakince anlatmalisiniz ona..erkekler gerçekten cocuk gibi oluyor cogu zaman..ama cocuk sifirdan basliyor..siz ögretiyorsunuz ona herşeyi..oysa eşler öyle degil..birşekilde karakteri oturmus ama yanliş oturmus..onu değiştirmek sabir,emek,zaman istiyor..ama firsatlari kaçirmayin..hazir özür dilemiş,sakinleşmiş içinizi dökün..anlasin..anlamasini saglayin..1-2 derken düzelir inşaAllah..

bence doktora gitmesi konusunda ikna etmeye calısmalısın
kabul etmzse tavrını al doktora gitmeni istiyorum de
sen git derse birlikte gidelim de
daha olmazsa doktora gitmesine ikna etmek için ailesi ile yada ailenle konuş yardım iste

bende 7 yıla girdim cnm evliliğimde gerçi beş aydır işinden dolayı ayrırız ama inan ki bnm başımda 7 yıldır var!biz deli gibi severek 3.5 ay içinde evlendik ve tam 1.evlilik yıldönümümüzde allah bize dünya tatlısı bir evlat verdi çokşükür ama noldu hep işten güçten ,memnuniyetsizlikten dolayı tartışmalar başladı ama eşim bana asla kadınlığıma,evime,işime,yemeğime laf sölemedi ve asla da söleyemz allah onu taş eder..
sakın susma sakın kendini ezdirme bi kek alt tarafı ya alıvarsin pastaneden bakkaldan bitane çok mu zor seni uğraştıracağına bir saat gitsin 5 dk yerinden kalkıp alsın bunun için ne kalp kırılır nede evden çekip gidilir aşk olsun ya !ayıp etmiş valla sende beğenmeyince deseydin ya çok istiosan güzel yemek çık dışardan al benden bu kadar deseydin bazen var ya hanımlara düşen iş ev işi hakkında asla af etmelerine izin vermemmizdir çünkü sonra sı çorap söküğü gibi gelir sonra ooohhohohoooooooooooooooo çok uzar cnmbnm sakın fırsat verme bunlara...
ayrıca ben sana bnm eşimi anlatsam sen naparsın bilmem ?
eve işini getiren işine aşık ,bana deli gibi aşık ama belli etmeyen ne benimle ne de bensiz durabilen ,titiz asabi,kıskanç,delidolu,süpriz dolu,hep benimle ilgilen dien bi adamla 7 yıldır evliim çok şükür !
ama var ya hele bide 5 aydır ayrıyız ya işinden dolayı 5 kere gördüm işi yüzünden adamı boşamaya kalktım yaaaaaaaaaaaaaaaaa aman işte neyse cnm snn canın zaten sıkkın ama sakın bunu kafana takma bunların incir çekirdeği daha eğer eşini benim gibi hala istiyor ve seviyorsan kızgınlıkların diline vursada onu görünce yelkenlerin suya inio sa inan ki sende onun gibi olur sun çünkü ben eşim gibi oldum dengesiz oldum ya ....bi istiom bi istemiom ,bi seviom bi sevmiom,ama ben onsuz olamıom anladım böle dengesiz olacaksamda eşimle olayım o bana yeter!
eşin eve birazdan gelir ve kapıyı gülümseyerek aç ve bakarsın gidipte limonlu kek alıp gelmiştir sana ya yazık etmeyib aşkınıza bikek için sakın bugün kek olur yarın sonra ne olur allah bozmasın mutlulğunuzu sakın buna fırsat vermeyin çünkü evlenmek boşanmaktan çok daha zor ve ayrı kalmak çok daha acı vreip yıpratıyor insanı ...
bişilerin değerini kaybedince diil kazanmak için yaptıklarımızla anlayalım va eanlatalım cnm...
mutluluklar limonlu kek tarifi atıcam sana yarın haberin olsun oki bunuda beğenmezse artık ne derim sence bende bilion sen demi?:asigim:

allah sabır selamet versin ne deyim .inş. düzelir ama düzeleceğini sanmıyorum belki çok kırılacak bi çok kişi ama öyle bence. evliliğin ilk yıllarında bunu yapan ilerde kimbilir ne olacak.Zor insanlar yılları ve evliliği yıpratıyorlar.:çok üzgünüm:

Allah yardimcin olsun canim... sinirli insanla ugrasmasi gercekten de cok zor oluyor.. ama ki özür dilemesini bilmis ya o bile iyi bi adim bence.... tabi su da var, sen kirilip dökülüp soguduktan sonra neye yarar kuru bi özür ama inan bu bile önemli bisey... bazilari var ki yapar yapar ve asla ama asla özür dilemezler... kizginliklari gecince hersey normalmis gibi davranirlar... kaydirigubbakcemile
herkes sakinlesinle al karsina konus demis, ben kirildim üzüldüm vs gibisinden... bana kalirsa sakinlestiginde tekrar bu konuyu acmana da kizabilir, yani ben sakinlestim gecti bitti gitti diye düsünen erkekler de var.. (örnek benim basimda!!! :eek:klava: sinirlendiginde ben de ondan korkuyorum, igreniyorum, soguyorum, tiksiniyorum!! seytan gibi oluyo, öyle bakiyo....:nazar: cook iyi anliyorum seni.... )
sinirli erkeklerle ugrasmasi cok zor tahmin edebiliyorum, bazen ben evli olmadigim halde canima tak ediyo! sinirlendigi zaman sus sen de canim, karsilik verme.... konussun bagirsin bagirsin ceksin gitsin... sen karsilik verdikce kavga uzar gibime geliyo.... yeri gelicek sen alttan alicaksin, yeri gelicek insallah o da alttan alicak.... (umarim..)
Allah mutlu mesut ve bir ömür boyu huzurlu bi hayat versin....:1hug:
karsilikli etmedim bu dualari ama rica etsem sen de benim icin dua edersin degil mi....:asigim:cünkü esini sevgilime cok benzettim... :asigim:

ayyy kıyamam çok üzüldüm benneyaptımki
eşinize de çok kızdım,
bazen düşünüyorum, şimdi annemin evindeyim, annemle darılsak, babam ya da abim var, bi şekilde ara bulunuyo, küslükhiç olmuyo, arayı yapan var, evde yalnız değilim, diğer taraftan fatih paşamla evlenince, ya tartışınca küsersek, evde iki kişi kimyardım etcek bize senağlamaaman allahımmm, inşallah öyle küsecek gibi büyük şeyler yaşamayız,

Fatih'le hiç tartışmayalım, birbirimizi kırmayalım Allah'ım
Aminn:teselli::teytey::nazar:

cnm çok üzüldüm takma kafaya erkek milletine değmez ben 4 yıllık evliyim eşimle çok atışırız çok kavga ederiz tek sorunumuz kaynanam gerçi ama yinede öküzlüğü çok tutar ama bir kere olsun yemek için kalbimi kırmadı çoooook kötü yemekler yaptım halada yemek konusunda çok ii değilim ama bir kere olmamış demedi sen uğraşmışsın taş koy önüme sesimi çıkarmam yerim der ilk başlarda yapardım yemeği ben yiyemezdim ama o yerdi allah razı olsun ondan bu konuda hiç beni üzmedi ama diğer konularda çok üzüldüğüm oldu takma bence kavga etmeye değmez bu tarifleri neden daha açıklayıcı yazmazlar bende hiç anlamam bilmeyenler için daha detaylı anlatsalarla

bir limon kabuğu rendesi için bu kadar kırıcı olmak yanlış olmuş. umarım en kısa sürede hatasını anlar ve herşey düzelir.

Gercekten tedavi olması lazım
sadece limon kabuğu yüzünden böyle yapan baska problamlerde ne yapar allah korusun

limonlu kek yüzünden kavga :uhm:
özür dilese ne olur ki kek yüzünden kavga edebiliyorsa kimbilir neler yapıyordur...
sorunlu olduğu besbelli doktora gidin birlikte..

Sadece onun gibi ol
o nasilsa sende ole ol o sinirleniyo mu sende sinirlen o bi tabak firlatinca sende firlat kendi gibi birine baklaim ne kadar tahammül edecek o sana ne derse aynini söyle. Hangi olayda nasil tepki veriyosa sende ole ol. Bişey derse ben sana nasil tahammül ediyom dersin.
Keşke o keki başina çalsaydin olmazmiydi

çok ayıp etmiş
sen uğraş yap o da ne beceriksizsin desin
madem beceriksiz diyorsun git dışarda ye limonlu kekini beyfendi
herkes herşeyi dört dörtlük yapmak zorunda değilki
bende dün akşam bi krep yaptım
aslında ilk 1-2 tanesi çok güzeldi ama sonradan yağını çok koymuşum farkında olmadan
iğrenç oldu vıcık vıcık yağ
krep diye deli olan adam krep yemedi
ama naptı olsun eline sağlık dedi geçti
bence eşini ikna edip dr.a götür en kısa zamanda

Yanlış bir şey söylemek istemiyorum...
Hakkaten bir dilim kek için mi bu davranış öncesi var mıydı?
Ne kadar bencilce bir tutum..
İlk defa yapmanızla alakası yok sakın böyle düşünmeyin...
Bir şeyi çok güzel yapsanız bile bazen istediğiniz kıvamda olmaz...
Bu değildir verilmesi gereken tepki..
Beğenmemişse bunu başka şekilde dile getirir insan ne biliyim sanki başka bir şeye öfkesi varmış gibi geldi bana...
Siz onun eşisiniz bu şekilde davranamaz size..
Mutlaka pişman olacaktır yaptığından konuşmayın kendisiyle bir süre...

psikolojik sorunları var cidden bi kek için tabaklar fırlatmak normal mi ya bence iş stresi vb size patlıor başkalarına kedi gibi olaiblir dışarda hırsını sizden alıyor..önlemini almalısınız cok yanlış buldum bu davranışını...

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, yanlız olmadığımı bana hissettirdiniz ya Allah sizden razı olsun.Az önce geldi eşim. Biraz konuşalımmı dedi ve benden özür diledi. Ses çıkarmadım, naz yapmak için değil; onunla konuşmak içimden gelmediği için.Sinirlerine hakim olamıorsun tedavi ol dedim, istemiorum dedi.
Çok yıprandım bu bir yılda şuan sanki hayat durdu, düşünemiorum ve ağzımdan tek bir kelime çıkmıor çıkamıyor:KK43: Duvardaki kocaman kahve lekesi geçer ya benim kalbimdeki izler??? Sinirlenince ondan korkuyorum ,tiksiniyorum.Sanki iki ayrı insan gibi. Bazen melek bazen şeytan. Offf Allahım bana yardım et.Şimdi yanına gidip yatacağım ama hiç içimden gelmiyor:KK43:

Konuşmuzsunuz ancak pire için yorgan yakabilen biri eşiniz...
Şu anda çözmezseniz bu sorunu yine tekrarlayacaktır...
Barışmak küsmek değildir önemli olan ilişkide...
Birbrine yardımcı olabilmektir bazen...
Sinirlerine hakim olamıyorsun tedavi ol sözü iter bir insanı inanın...
Sakin bir şekilde bu şekilde davranmaktan memnun olup olmadığını sorun ona...
Tabakları kırmış yerine yenisi alınır, ama siz sevginizi kaybediyorsunuz bu şekilde...
Korktuğunuz adamı ne kadar seversiniz...
Size güvenmiyor mu özenle ne yaparsanız onun içindir bilmiyor mu?
O zaman anlatacaksınız...
Sinirleriniz sağlamsa siz tedavi edeceksiniz onu buna değeceğini düşünüyorsanız...
Değmez diyorsanız o zaman bilemem siz karar vereceksiniz yine...
Sindirerek, korkutmaya çalışarak nereye gider ilişki?

ben böyle bir durumda o yere fırlattığı keki burnundan sokup yedirmeye kalkardım,fırlatıp attığı tabakları ,pislettiği evi de kendisine temizletirdim :eek:klava:

Bundan sonra ben yemek memek yapmıyorum çok biliyorsan sen yap bundan sonra derdim...:dilcikar:

Sadece onun gibi ol
o nasilsa sende ole ol o sinirleniyo mu sende sinirlen o bi tabak firlatinca sende firlat kendi gibi birine baklaim ne kadar tahammül edecek o sana ne derse aynini söyle. Hangi olayda nasil tepki veriyosa sende ole ol. Bişey derse ben sana nasil tahammül ediyom dersin.
Keşke o keki başina çalsaydin olmazmiydi

Bence böyle yaparsan helede bir erkege, ters olabilir yani inatlasabilir ve uzar bu tür seyler. Sadece kirildigini anlatsin, bunun böyle olmayacagini bi daha olmamasini söylesin....atese körükle gitmeyelimmirmirmirmir:nazar:

hey Allah'im yarabbim bu erkeklere yapsan kabahat, yapmazsan kabahat ule bunlara nasil yarancaz anlayamadim gitti benimki sinirlenir her erkek gibi emme duvara esya falan atmaz Allah'a sukur
Allah yardimcin olsun sakin bi zamanda al karsina konusmayi dene Insallah ise yarar

X