Esim cinsel icerikli seylere bakiyor

Ah ablacim dertsiz basina dert alma allah askina, birak izlesin, 2 video izledi diye sizi aldatmis olmaz, aldatacak anlamina gelmez. Belki birseyler denemek istiyordur seninle birlikte yeni evlisiniz bi de, bence takma ve mutluluguna bak gercekten bu kadar sinirlenecek bisey degil bu obsesif bi hal almadikca

Eşim tam teknoloji özürlüsü dokunmatik telefonu bile yok ama kendimi sizin yerinize koydum ben olsam kırıldığımı belli ederdim ona bunu yakıştıramadığımı ima ederdim biraz utanmasını sağlardım.

Bunda kötü bir şey yok.Gidip baskalariyla yatacagina baksın ne olcak hatta birlikte izleyin. Kadın ve erkek bence ayrimi yapılmamalı. İkisi de bakabilir.

Ama evli olanların esleriyle birlikte izlemeleri gerekir.

Bu gayet doğal buna engel olamazsın ve emin ol kizarsan gizli izleyecek
.. gizli izleyeceğine beraber izlemeyi tavsiye et .

Hak vermeyin yardım edin demişsiniz de konuşmaktan başka yol yok ki.. küs bağır vs ile çözülmez ki.. istemediginizi soylemissiniz ama devam ediyor.. onun tercihi böyle.. gizli devam edecek.. yakalanmamayi öğrenecek zamanla..

Neye baktigi onemli, erotik normal bir video falan tamam da, babamla soyle uvey kizim boyle, ikisi, ucu bir arada, gizli kamera, tecavuz, teen, cocuk, hayvan, gay, bdsm vs bu tarz sapkin seylere bakiyorsa o zaman is degisir.

Fazla üstüne gitme, gizli gizli takip et bakıyor mu diye. Sen de bakımlı ve alımlı olmaya çalış dikkatini kendine çek

bencede yani çok büyütüyosunuz bu konuları yaaa

baksın ne var sende bak onla beraber , U Umutszhnde yasakladıkça merak edecen senden ayrı bakacak senden gizleyecek ve hatta sana yalan söyleyecek bunumu istiyorsun.

Bakma sebebi her ne olursa olsun bana göre ASLA BAKAMAZZZZ.

Yok öğrenmek için baktım, yok seni Mutlu etmenin yollarını araştırmak için baktım. BENCE BUNUN BAHANESİ OLAMAZ.

Video da izlemiş olsa, sadece foto da bakmış olsa, araştırmak içimde olsa ben asla hazmedemem. BENİM İÇİN BOŞANMA SEBEBİDİR.

Ne var bunda diyenlere çok şaşırıyorum.

ne kadannn kötu düşüyosun konu sahibesiii
belki feyz alıp yatagınıza renk katmak için bakıyordur olamaz mııı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…