Eşim, çin yolcusu..

Daxgx Çiçexgxim

hayat gezince güzel::
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2007
5.050
4
54
Arkadaşlar, sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
Bu Cumaertesi günü eşim iş icabı , Çin ve Türkiye Dostluk projesi için , Çine gidiyorlar..
Ülke hakkında çok bilgimiz yok, sadece uçakla 12 saat yolculuğun sürdüğünü biliyoruz..
Şimdiden siparişlere başladık ..eşimle dalga geçiyorum artık şusi yersin, çöp şişle çorba içersin diye..baldo prinçde istedim..:roflol::roflol:

canım harika yaaa keşke sende gidebilseydin kuzum ozaman dahada bir harika olurdu :))) güle güle gidip gelsin eniştem....

canım harika yaaa keşke sende gidebilseydin kuzum ozaman dahada bir harika olurdu :))) güle güle gidip gelsin eniştem....

yasemincim evet bende gitsem güzel olurdu ama malesef:KK43:(

iş için olunca ..olsun yinede eşimin adına çok seviniyorum .daha önce yurt dışına hiç çıkmadı :teselli:ben nede olsa gördüm ve yaşadım..a.s.

Bu Cumaertesi günü eşim iş icabı , Çin ve Türkiye Dostluk projesi için , Çine gidiyorlar..
Ülke hakkında çok bilgimiz yok, sadece uçakla 12 saat yolculuğun sürdüğünü biliyoruz..
Şimdiden siparişlere başladık ..eşimle dalga geçiyorum artık şusi yersin, çöp şişle çorba içersin diye..baldo prinçde istedim..:roflol::roflol:

canim Allah kavustursun ...:teselli:
cok guzel bence ..
Cicegim yalniz yediklerine dikkat etsin :jeyyar::roflol:

ayyy nediyosun sen,sevindim kızz adınıza.adamada değişiklik olur,hep aynı şeyleri görmekten sıkılmıştır.:1closedeyes:
ayy polis abimiz aç cokacimcoook kalmasa yaa,börtü böcek,ot çöp görmekten.sen mavrulamı dinle bencede.
neyse geyşalardan,belkide göremez otu çöpü lülülülülülü

hayırlı olsun . kazasız belasız gider gelir inş.:eek:

yanlız kalcan şimdi yaa keşke yakın olsaydık bende yanlızımda :1rolleyes:

allah kavuştursun dağ çiçeğim....
Hayırlısı ile gidip gelir inş..
Evet yemek konusunda çok farklılar gerçekten....allah yardımcısı olsunn

şimdiden iyi yolculuklar diliyorum eşinize ve ekibe...
gidiş amacı çok güzel gerçekten...
ee Çin den hediye neler gelecek bakalım...
hadi hayırlısı,Allah kavuştursun diyelim...
sevgiler...

güle güle gitsin gelsin canım eşin ahanda böyle:roflol::roflol:
Rabbim kaza beladan esirgesin canım benim
ne kadar kalacak orada bu arada kungfuyu geliştirip geliyomuş ne dersin hakkına hayır olurmu ki acep:roflol:

zepp,irna.. söylerim eşime yediklerine dikkat edere aha gözünü böyle açsın :1shok:
irna demekki sende yalnızsın..evet ya iyi olurdu beraber olsak.:1hug:

papatyam,songülcüm,zeynepcim ve aktinyacım.kızlar dilekleriniz için çok teşekkürler,
sadece 1 haftalığına gidiyor..
zeynep kunfu ha.. hazırlıklı olmalıyım.:1ninca::eek:klava::roflol:

Şimdiden hayırlı yolculuklar eşinize.Yalnız gerçekten yanına konserve tarzı yiyecekler almasını tavsiye ederim.Biliyor musunuz bilmem ama onlar insan eti bile yiyorlar bilginize...

X