Eşim bugün Dr.a Gitti. yardım kızlar..

Glorymoon

Prensesini bekliyor...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
398
1
Selam kızlar..
1 senelik evliyim ve 6 aydır bebiş istiyoduk.her ay psikolojik hamilelik belirtisi yaşadım olmadı
moralim bozuldu her ay.. çok kötü oldum.
asıl sorum şu: bu sabah eşim üroloji merkezine gitti.dr ultrasonla bakmış,her şey normal görünüyo demiş.
bi de spermiyografi alalım demiş. almış. sonuçlar pzt. yalnız anlamadığım şey şu: bnm şu an reglimin son gunleri,reglden öncede ilişkiye girmemiştik bi 5 gun falan. yani toplamda 10 gundur birlikte olmadık ... ama sperm testi için kalite bakımından 3 gun falan olması gerektiğini okumustum.. ne diyosunuz bu duruma?

Canım kafana takma bu durumu sonuçta onlar doktor eger anlayıslı ise 3 gün 5 gün farketmez bişey varsa cıkar

cnm 10 gün uzun birsüre eğer bir düşüklük çıkarsa bence belirtilen güne uygun olarak bekleyip tekrar yaptırın bizde çünkü 3 güne uyup yaptırdık umarım iyi çıkar sonuçlarınız..

anacım daha 1 yıllık evliymişiniz,daha çok erken ki zaten...ilk yıl hamile kalma olasılğın hiç bir problem yoksa bile %20..takma bu kadar bırak akışına...yaşa evliliğinin özgürlüğünü..ilerde olur nasılsa..Allahım gnlüne göre hayırlı olanı versin inşallah..

teşekkürler kızlar cevaplar için... ii ki varsınız...
umarım iyi sonuçlanır.Dr. herşey normal der... dua ediyorum... pzt de ben dr.a gidicem.. hakkımızda hayırlısı.

sperm testiiçin uygun cinsel perhiz 3-5 gün araısıdır, siz 10 gün demişsiniz, spermiyogramda ölü sperm ve hareketsiz sperm sayısı çok çıkacaktı, doğru sonucu vermez, bence yeniden belirtilen sürelere uyarak yaptırın.

teşekkürler canım cwp için..
baştan savma yaptılar sanırım.. 4-5 gun sonra gel demediler.. bugun gitti ve aldılar hemen ..
pzt göreceğiz..

teşekkürler canım cwp için..
baştan savma yaptılar sanırım.. 4-5 gun sonra gel demediler.. bugun gitti ve aldılar hemen ..
pzt göreceğiz..

Anlaşıldı kızlar.. benim sevgili(!) kocacığım,dr sordugunda 4-5 gun oldu demiş.. ee adamcağız da yapmış testi.. halbuki 10 gun oldu.. sonuç yanıltıcı olacak sanırım!! sinir oldum!! " Abartıyorumuşum" durumu,suçlu da ben oldum! ((

ya off.. erkekler için çok hoş bir durum olmadıgı icin bu test bir daha yapmak istemiyordur :) çok bilgili oldugum bir konu degil ama bence de 3 gun diye belirtiyorlarsa mutlaka vardır bir sebebi.. en kısa zamanda guzel haberleri alırsınız inşallah canım yaa boşver anlayışlı olmaya calısın birbirinize sevimsiz işler cunku

evt cnm cok sevimsiz. sinir bozucu. hayırlısıyla sonuçlanır inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…