Eşim benden gizli telegram yüklemiş

Aldatmak illa fiziksel olmaz ki, zihinsel olarak meyilli olmanın, bir arayışta olmanın da aldatmaktan bir farkı yok bence. Adamın eline fırsat geçse başka kadınla yatağa da girecek belli ki.

Ayrıca hatasını bilen erkeğin suçlanınca bağırıp üste çıkmaya çalışması da baydı artık. En bilindik manipülasyon tarzı. :KK70: Ne kadar bağırıyorsa o kadar suçludur.

yapmadıysa da yapmaya niyeti var. motor, araba gibi bile değil. çok yakın temas gerektiren pozisyon. gerek var mı bunlara. üste çıkmaya çalışması da geri adım atmayacağını devam etmeye niyeti olduğunun kanıtı. ben olsam freni boşalmış bu kamyondan ayrılırdım

Ekran görüntüsü gösterdiyse gerçek olmayabilir. Ekran görüntülerini fake oluşturan siteler var...

Zaten bir sürü şey görmüşsünüz. Hayat sizin hayatınız birşey diyemem
Eşim kabul etti yazismislar kız ses kaydi atmis anlik birkac foto bile atmis

yapmadıysa da yapmaya niyeti var. motor, araba gibi bile değil. çok yakın temas gerektiren pozisyon. gerek var mı bunlara. üste çıkmaya çalışması da geri adım atmayacağını devam etmeye niyeti olduğunun kanıtı. ben olsam freni boşalmış bu kamyondan ayrılırdım
3 gun hiç durmadan agladim.yüzüme bile bakmadı zaten ona inanmadigim icin ayrilacam.ama o birakmiyor tehdit ediyor çocuklarim yipransin istemiyorum

Aldatmak illa fiziksel olmaz ki, zihinsel olarak meyilli olmanın, bir arayışta olmanın da aldatmaktan bir farkı yok bence. Adamın eline fırsat geçse başka kadınla yatağa da girecek belli ki.

Ayrıca hatasını bilen erkeğin suçlanınca bağırıp üste çıkmaya çalışması da baydı artık. En bilindik manipülasyon tarzı. :KK70: Ne kadar bağırıyorsa o kadar suçludur.
Aynen öyle

bayan iş arkadaşını motorla evinden almış ? Bayan kendi gidemiyor muymuş? Evli bir adam neden onu almış? buna nasıl bir açıklama getirdi eşiniz bey?
Yazik kiza dedi gec kaliyor patron gec kalanlari alin demis kizin ev ile isyerinin arasi 1km var yok birde mesajlar siliniyor.o kizla kizda nişanliymiş falan filan daha neler neler. Hatta watsapwep indirdim kiz buna konum atmis baska yerden almasi icin hemen sildi zaten.detayi goremedim birkere beni bindirmedi hep kendin git dedi affetmiyorum aslinda hicbirini ayakta durmaya calisiyorum

başkasına dokunup dokunmamanın ne alakası varki,o zaman başkasına aşık olup sizinle evli kalması aldatmak olmazmıydı,ama zaten aldatmasına gelene kadar bide manipülasyon yapıyor,size şuanda bu konuyla ilgili bağırmasının sebebi ben bu haltı yiyecem dahada ileri gidecem ama sen bana bunu soramazsın yoksa bağırırım,bağırmamın sebebide haklı olmam deyip olacakların önüne geçiyor,sizde adam haklı ya baksana nasıl alındı bağırdı çağırdı algısı oluşturuyor,sizde diceksinizki bidaha söylersem yine kızacak söylemiym,uyanık olduklarını sanıyorlar😂
Aslinda kızacak degil korkmuyorum asla sinir krizi gecirdim çocuklarim çok kotü oldu çünkü o daha fazla ileriye gidecek onların hiçbir günahı yok oda biliyor inanmadıgimi zaten bu sekilde yaşamaya devam etsin

Tamam siz de o zaman erkeklerle konuşun ama fiziksel temas yapmayın,yatmayın o zaman aldatmak olmaz😇 bir de tövbe ettiniz mi bitti gitti.

Aldatılmışsınız onu bi kabullenin önce.

Tamam siz de o zaman erkeklerle konuşun ama fiziksel temas yapmayın,yatmayın o zaman aldatmak olmaz😇 bir de tövbe ettiniz mi bitti gitti.

Yemin ederim aynisini dedim hadi yapsana diyor kendi söylediği ile çelisiyor

Yazik kiza dedi gec kaliyor patron gec kalanlari alin demis kizin ev ile isyerinin arasi 1km var yok birde mesajlar siliniyor.o kizla kizda nişanliymiş falan filan daha neler neler. Hatta watsapwep indirdim kiz buna konum atmis baska yerden almasi icin hemen sildi zaten.detayi goremedim birkere beni bindirmedi hep kendin git dedi affetmiyorum aslinda hicbirini ayakta durmaya calisiyorum
salak ya - oldu elin kızını her yere götürsün - size gelince kendi işini hallet. ne saçma ilişkiler bunlar.

Yemin ederim aynisini dedim hadi yapsana diyor kendi söylediği ile
salak ya - oldu elin kızını her yere götürsün - size gelince kendi işini hallet. ne saçma ilişkiler bunlar.
Ne güzel söylediniz 🙏 eşim olacak bey zaten onceligi hep başkaları oldu

5 ay öncesine kadar gram süphe dahi duymadığım esimi tanıyamıyorum hayır 1 ay oldu eve döneli zaten mart ayında pavyona gidip yalan söyledi bayan iş arkadasinı motorla hergün evinden almış affettim şimdide bu artık bahanesi kalmadi telegrama da sabah haber icin girmis zaten ben takıntılı ben sorunlu oldum
Adam henüz beceremediyse bile ilk fırsatta başka birilerini yatağa atma derdinde. Ayrıca kocanın 5 ay öncesine kadar sorunsuz olma ihtimali bence yok... Sen görmek istemediğin için yeni yeni görmeye baslamissindir.

Instagram hesabindan bir kadınla konuşmu ama 2 günlük konusma kadın numara veremem bana ulaşmak detaylı görmek istiyorsan telegrama gel demis adresini vermis o gün sabah 5.30 girmiş tabi hersey silinmiş bana olan aciklamasida biri onu işletiyormuş kim oldugunu merak etmiş 15 yıllık kocami tanıyamıyorum çok yalan söylemeye basladı iki çocugum var ve cok yıprandim buda aldatmak sayılmazmı ama benden baska kimseye dokunmamis birde bana bağırıyor ona nasıl inanmamışım diye
Aldatıyor hem de çok ucuz kadınlarla, telegram öyle bir yer ki iz bırakmadan öyle güzel aldatır ki ruhun duymaz , hasbelkader görmüşsün bundan sonrasına sen karar vereceksin, boşanmayacaksan irdeleme, telegram çok güzel faydalı bir uygulama iken şimdilerde eskortların ve aldatan erkeklerin güvenli limanı haline geldi maalesef ...

Ilk kadinla yaziştıgını gösterdi bende engelle .ne gerek var ugrasıyorsun saçma sapan seylerle dedim başıma iş çıkartma dedim adam evden gidip takip istegi atmıs birde sebebi biri onu işletiyormuş yuzünü merak etmiş
Yalan , biri evet dese , ortam olursa direk yatağa atacak, bu adamdan olmaz ama sen bilirsin...

X