Eşim benden gizli telegram yüklemiş

Ada sutlac

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2024
27
2
34
Instagram hesabindan bir kadınla konuşmu ama 2 günlük konusma kadın numara veremem bana ulaşmak detaylı görmek istiyorsan telegrama gel demis adresini vermis o gün sabah 5.30 girmiş tabi hersey silinmiş bana olan aciklamasida biri onu işletiyormuş kim oldugunu merak etmiş 15 yıllık kocami tanıyamıyorum çok yalan söylemeye basladı iki çocugum var ve cok yıprandim buda aldatmak sayılmazmı ama benden baska kimseye dokunmamis birde bana bağırıyor ona nasıl inanmamışım diye

Kadına küfür etmis takiplesiyorlarmis bana yazdı ekran resimlerini atti telegramida arkadasim söyledi kocan sabah telegrama katılmıs diye

Instagram hesabindan bir kadınla konuşmu ama 2 günlük konusma kadın numara veremem bana ulaşmak detaylı görmek istiyorsan telegrama gel demis adresini vermis o gün sabah 5.30 girmiş tabi hersey silinmiş bana olan aciklamasida biri onu işletiyormuş kim oldugunu merak etmiş 15 yıllık kocami tanıyamıyorum çok yalan söylemeye basladı iki çocugum var ve cok yıprandim buda aldatmak sayılmazmı ama benden baska kimseye dokunmamis birde bana bağırıyor ona nasıl inanmamışım diye
E adam fıldır fıldır aranıyor işte , aldatmış da zaten. İlle yatakta basman gerekmiyor aldatma sayılması için.

E adam fıldır fıldır aranıyor işte , aldatmış da zaten. İlle yatakta basman gerekmiyor aldatma sayılması için.
Ilk kadinla yaziştıgını gösterdi bende engelle .ne gerek var ugrasıyorsun saçma sapan seylerle dedim başıma iş çıkartma dedim adam evden gidip takip istegi atmıs birde sebebi biri onu işletiyormuş yuzünü merak etmiş

Aldatmış sayılmasa da aranıyor diyebiliriz. Bu vesileyle Allah tüm arananların da belasını versin
5 ay öncesine kadar gram süphe dahi duymadığım esimi tanıyamıyorum hayır 1 ay oldu eve döneli zaten mart ayında pavyona gidip yalan söyledi bayan iş arkadasinı motorla hergün evinden almış affettim şimdide bu artık bahanesi kalmadi telegrama da sabah haber icin girmis zaten ben takıntılı ben sorunlu oldum

Dikkat ederseniz istediğim yazışmayı bu şekilde fake olarak oluşturabiliyorum. Takipte kalın... İnstegramda yazı yazmasaydı bende de telegram var derdim.

1000045634.jpg

Bu telegramı iki sebeple indiriyor insanlar bir iş dolayısıyla daha büyük dosyaları kollaylık topluca gönderebilmek için ikincisi gizli saklı işler için. eşiniz öğretmen gibi bi meslekte değilse ikincisi ben bir ker eindirdim bu wp üzeirndne bilgilerimiz aktarılıyor deidklerinde. Yani bir saat olmadna geri sildim. Kanıtlarınızı toplayın bence

5 ay öncesine kadar gram süphe dahi duymadığım esimi tanıyamıyorum hayır 1 ay oldu eve döneli zaten mart ayında pavyona gidip yalan söyledi bayan iş arkadasinı motorla hergün evinden almış affettim şimdide bu artık bahanesi kalmadi telegrama da sabah haber icin girmis zaten ben takıntılı ben sorunlu oldum
Adamın yemediği nane kalmamış maşallah.

Bu telegramı iki sebeple indiriyor insanlar bir iş dolayısıyla daha büyük dosyaları kollaylık topluca gönderebilmek için ikincisi gizli saklı işler için. eşiniz öğretmen gibi bi meslekte değilse ikincisi ben bir ker eindirdim bu wp üzeirndne bilgilerimiz aktarılıyor deidklerinde. Yani bir saat olmadna geri sildim. Kanıtlarınızı toplayın bence
Hayır ne ögretmeni zaten bulut deposuna baktım açık sacık kizlara bakmış videolara bakmış silmiş uygulamayı

Instagram hesabindan bir kadınla konuşmu ama 2 günlük konusma kadın numara veremem bana ulaşmak detaylı görmek istiyorsan telegrama gel demis adresini vermis o gün sabah 5.30
zaten mart ayında pavyona gidip yalan söyledi bayan iş arkadasinı motorla hergün evinden almış
Şu saydıklarınız sizin için aldatma olmuyorsa zaten, gerisini hiç kurcalamayın.

Şu saydıklarınız sizin için aldatma olmuyorsa zaten, gerisini hiç kurcalamayın.
Benim için aldatma namus iki bacak arası degil namus beyinde kalpte biter ama ben böyle dedikce beni deli ilan etti git tedavi ol senden başkasina dokunmadım ıspatla gibi boş boş muhabbet iki yabancıyız daha doğrusu ben yabancıyım ona. Ama hicbirsekilde kabul etmiyor agliyorum aglanacak ne var diyor Çok degisik birisi olmuş

bayan iş arkadaşını motorla evinden almış ? Bayan kendi gidemiyor muymuş? Evli bir adam neden onu almış? buna nasıl bir açıklama getirdi eşiniz bey?

Üç gün ağlar unutursun böyle çok yıpranacaksın boşanmak zor biliyorum ama lütfen yapma bu eziyeti kendine 🙏

Üç gün ağlar unutursun böyle çok yıpranacaksın boşanmak zor biliyorum ama lütfen yapma bu eziyeti kendine 🙏
Inan unutmak istedim eski sorunlari ama ben unutmak istedikce o hancer gibi sapladı herdefasinda aklımdan çikmiyor evet kendime yapıyorum yaptım bile tekrar geriye dönmiyecektim simdi bu evden anca ölüm cıkar 😢

başkasına dokunup dokunmamanın ne alakası varki,o zaman başkasına aşık olup sizinle evli kalması aldatmak olmazmıydı,ama zaten aldatmasına gelene kadar bide manipülasyon yapıyor,size şuanda bu konuyla ilgili bağırmasının sebebi ben bu haltı yiyecem dahada ileri gidecem ama sen bana bunu soramazsın yoksa bağırırım,bağırmamın sebebide haklı olmam deyip olacakların önüne geçiyor,sizde adam haklı ya baksana nasıl alındı bağırdı çağırdı algısı oluşturuyor,sizde diceksinizki bidaha söylersem yine kızacak söylemiym,uyanık olduklarını sanıyorlar😂

X