Eşim bana şiddet uyguluyor..

Al karşına çok net konuş 1 kere yi affettin de 2 3 4 enayilik kusura bakma stres topu musun sen.

daha 2 sene bile olmadı evleneli ama eşim bana şiddet uyguluyor. Çok severek evlendik.Hiç böyle bir olayını görmedim duymadım da. Taki evlenene kadar..İşine gelmediği bir konuda, ya da kendi kafasına yatmayan bir şeylerde önemli değil yani saçmalasam bile herhangi bir konuda o kadar kızıyor ki. Bende durmuyorum tabi o saçmaladıkça yanlış anlıyosun yapma etme ben sadece böle düşünüyorum derken ufff adam zaten gitmiş kafası. Sonra başlıyor pata küte ilkinde annemn evine gittim. 2.sinde gitmedim çünkü alıştım vurmalarına heryerimin morarmasına.Ama ben çok mutsuzum ve eşim bunu farketmedi bile.Not: O bana vurduğunda bende ona vurmaya çalışıyorum ve arbede çıkıyor. Ben sadece köşeye sinip o bana vurduğunda daha kötü oluyodm şimdi ona nazaran daha iyi oluyorum..Ve ilk şiddeti de koca evinde görmüş biri olarak yazıyorum.
Seviyorum o konuda sıkıntımız yok ama mutsuzum. O benimleyken harika hissediyomuş. Ama artık ben tükendim. Siz neler yaptınız hayatlarınzda böyle şeyler yaşandığında etrafınızda?
Ben ne yapmalıyım?
Aynı dayağı kendi yesede harika hisseder mi acaba ? Ayrıca seviyorum diyosun, senin canını yakan birini nasıl seviyosun?

Severek evlenmişsin sonuçta sevebilirsin ama ayrılman en doğru karar, ben evli değilim hiç evlenmedim ama bunu anlayabilmem için evli olmama gerek olmadığını düşünüyorum. Çocuğun olsa dahi ayrılmalısın, ben ayrılığı savunan veya evliliğe kötü bakan biri değilim. evlilik dediğin iki tarafında birbirini sevmesi demek değil midir ? saygı, mutluluk, huzur, birbirinizin elini bırakmadan yıllarca bir yolda yürümek değil mi ? ikinizinde en çok güvendiği kişi birbirinizin olması demek değil mi ? ben mi yanlış biliyorum bu konuları, bence uzun uzun bi düşünmelisin evliliğinde iki tarafında sevgisi var mı gerçekten. Sence eşinle yıllar geçirebilir misin vücudunda herhangi bir morluk olmadan ama... Boşanmalısın ve lütfen boşan kadın cinayetine kurban gitmeyeceğin ne belli... Biz kadınlar her şeyi başarır her şeyin üstesinden geliriz. Boşan ki daha güçlü olasın. lütfen bu eziyeti kendine yapma bu eziyeti devam ettirme

Bence siz kocanizi degil sevismeyi seviyorsunuz...! Morarincaya kadar dayak yiyip sesiniz cikmiyorsa eger ve hala seviyorum diyebiliyorsaniz tek derdiniz sevismek. Muhtemelen esiniz yatakta sizi cok mutlu ediyor. Ayrilirsam bir daha bunun gibisini bulabilir miyim dusuncesi bilincaltinizda yer etmis olabilir. Simdi soylediklerim size biraz tuhaf sacma gelebilir ama okudugum bir cok kitabin ve arastirmanin neticesinde olayi buna bagladim ben. Yanlisim varsa konu sahibi beni duzeltsin. Muhtemelen yatakta birbirini mutlu eden bir cift bu... ama sonucta siddet goruyorsunuz. Ya mazosistsiniz yada aklinizda sorun var...

İlerde çocuğunuz olursa gördüğünü yapar. Biran önce uzaklaşmalısın.Canını hiç sevmiyomusun?

Kadin siddeti hakkinda Türkiyede caydirici cezalar gelmedigi surece devam edecek bu olaylar,artik her aksam haberlerde izlemekten biktik bu olaylari

Sizi döve döve harika hissediyor kendini ve siz seviyorum diyorsunuz..... Allah yardımcınız olsun

Seviyorum birlikteyken sıkıntı yok ama beni dövüyor.

Himm..

Ben inanmiyorum artik bu konulara ya.

Otur ye dayagini canim ne diye konu aciyorsun?
Seviyormussunuz ya birbirinizi

Hay Allahim ya:halay:

Bence siz kocanizi degil sevismeyi seviyorsunuz...! Morarincaya kadar dayak yiyip sesiniz cikmiyorsa eger ve hala seviyorum diyebiliyorsaniz tek derdiniz sevismek. Muhtemelen esiniz yatakta sizi cok mutlu ediyor. Ayrilirsam bir daha bunun gibisini bulabilir miyim dusuncesi bilincaltinizda yer etmis olabilir. Simdi soylediklerim size biraz tuhaf sacma gelebilir ama okudugum bir cok kitabin ve arastirmanin neticesinde olayi buna bagladim ben. Yanlisim varsa konu sahibi beni duzeltsin. Muhtemelen yatakta birbirini mutlu eden bir cift bu... ama sonucta siddet goruyorsunuz. Ya mazosistsiniz yada aklinizda sorun var...
Ben de boyle dusunuyorum
Dayak yiyen surati moraran bir kadin hala..kocami seviyorum diyorsa yani ruh hastasidir ya da yatak zevkini birakmak istemiyordur.
Iki sekilde de anormallik var

Belki benim için yazması çok kolay ama yapma, etme. Bırak o adamı, bugün döven yarın öldürür belki de. Sevgi bu değil, ayrılık da dünyanın sonu değil. Şiddet asla kabul edilemez birşey nazarımda. Kaç ve kurtul lütfen

daha 2 sene bile olmadı evleneli ama eşim bana şiddet uyguluyor. Çok severek evlendik.Hiç böyle bir olayını görmedim duymadım da. Taki evlenene kadar..İşine gelmediği bir konuda, ya da kendi kafasına yatmayan bir şeylerde önemli değil yani saçmalasam bile herhangi bir konuda o kadar kızıyor ki. Bende durmuyorum tabi o saçmaladıkça yanlış anlıyosun yapma etme ben sadece böle düşünüyorum derken ufff adam zaten gitmiş kafası. Sonra başlıyor pata küte ilkinde annemn evine gittim. 2.sinde gitmedim çünkü alıştım vurmalarına heryerimin morarmasına.Ama ben çok mutsuzum ve eşim bunu farketmedi bile.Not: O bana vurduğunda bende ona vurmaya çalışıyorum ve arbede çıkıyor. Ben sadece köşeye sinip o bana vurduğunda daha kötü oluyodm şimdi ona nazaran daha iyi oluyorum..Ve ilk şiddeti de koca evinde görmüş biri olarak yazıyorum.
Seviyorum o konuda sıkıntımız yok ama mutsuzum. O benimleyken harika hissediyomuş. Ama artık ben tükendim. Siz neler yaptınız hayatlarınzda böyle şeyler yaşandığında etrafınızda?
Ben ne yapmalıyım?

Sevginizin içine edeyim sizin...

X