Eşim bana şiddet uyguluyor..

kaloveraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
1
0
daha 2 sene bile olmadı evleneli ama eşim bana şiddet uyguluyor. Çok severek evlendik.Hiç böyle bir olayını görmedim duymadım da. Taki evlenene kadar..İşine gelmediği bir konuda, ya da kendi kafasına yatmayan bir şeylerde önemli değil yani saçmalasam bile herhangi bir konuda o kadar kızıyor ki. Bende durmuyorum tabi o saçmaladıkça yanlış anlıyosun yapma etme ben sadece böle düşünüyorum derken ufff adam zaten gitmiş kafası. Sonra başlıyor pata küte ilkinde annemn evine gittim. 2.sinde gitmedim çünkü alıştım vurmalarına heryerimin morarmasına.Ama ben çok mutsuzum ve eşim bunu farketmedi bile.Not: O bana vurduğunda bende ona vurmaya çalışıyorum ve arbede çıkıyor. Ben sadece köşeye sinip o bana vurduğunda daha kötü oluyodm şimdi ona nazaran daha iyi oluyorum..Ve ilk şiddeti de koca evinde görmüş biri olarak yazıyorum.
Seviyorum o konuda sıkıntımız yok ama mutsuzum. O benimleyken harika hissediyomuş. Ama artık ben tükendim. Siz neler yaptınız hayatlarınzda böyle şeyler yaşandığında etrafınızda?
Ben ne yapmalıyım?

Seviyorsun diye bu kadar dayak yenir mi?!
Canına mı susadın!

umarim gercek degildir, seviyorum o konuda sknti yok deyip mosmor vücutla gezmek ://

Siddet görüp bunaldığını söyleyen sizsiniz seviyorum diyorsunuz.Şiddet gorüp sevme olasıliğınız yok.O başka bir duygu olmalı

Seviyorum o konuda sıkıntımız yok ama mutsuzum yazmıssınız. sevmeye devam edin siz . Dayaklarıyla hatalarıyla devam edin.

Kaç kurtar kendiniiii ..
Sevgi bu değillll neyin kafasını yaşıyorsun sen..

Şiddet görmek, sevmeye devam etmek ve mutluluk bir arada. Ya şaka yapıyorsunuz ya da stockholm sendromuna yakalanmışsınız. 5 yıllık üyesiniz ve tek bu mesajı yazıp gittiğinize göre can sıkıntısından yazmış olabilirsiniz bence.

şimdi size çok ilginç bi çözüm önerisi vericem. daha önce kimsenin aklına gelmemiştir.

boşanmak.

Seviyorsan git konus bence.. tobe yarabbim seviyorum.nedir nasil sevebilir insan canini acitan biseyi aklim almiyor. Bizim ulkemizde sevmek sevilmek kavramo hala oturmadi malesef. Kiskaniyosa bana karisiyorsq kesin cok seviyordur. Ahh ahh ozelliklere kizlarimiza bunun sevgi olmadigini ogretmemiz lazim

seven insan sevdigine vurmak şurda dursun dokunmaya kiyamaz sevgiyide kirletiyo boyleleri ayril derim 5 cocugun bile olsa yinede ayril cocuklarin siddet egilimli bir cocuk olmadan kurtar kendinide cocuklarinida cocugun yoksada böyle birinden cocuk yapmayi düsünme bile böyle hayat gecmez kurtar kendi derim Allah yardimcin olsun

ikinizinde psikolojisi iyi değil karı koca tedavi görün evlilik uzmanına da gidin çözemezseniz boşanın ve bu durumlar netleşmeden hamile kalmamaya çalışın lütfen

Siz sevgiyi yanlış anlamışsınız sevgi dayak yemek değildir eli dövmeye alıştıysa ne yaparsan yap vazveçmez yapacağından çekme onun kahrını önce darp raporu al sonrada boşan kurtul yazık sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…