eşim ameliyet olucak yarından sonra.dua edermisiniz?

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
kızlar eşimin kulagında bir problem var ve geçen seneden beri akıyordu.ve doktora gittiginde hep ilaçlarla damlalarla tedavi ettiler.ve artık tekrarlayınca ameliyete karar verdiler.15 gün önce olucaktı ama günleri degişmiş ve pazartesi olucak inşallah.bende çok üzülüyorum ağlıyorum.ben ağlayınca o da üzülüyo.belli etmemeye çalışıyorum ama içimde korkular var hep.bi durgunluk oldu evde.1,5 . 2 saat sürecekmiş ameliyet.ben onu nasıl beklicem o kadar saat.senağlama dualarınıza ihtiyacımız var kızlar.allahım kimseye acılar yaşatmasın inşallah.a.s.

çok geçmiş olsun canım..inşallah tez zamanda şifasına kavuşur..
kendinide üzme canım unutmaki kızında hissediyor bütün bunları...
allaha emanet olun...

geçmis olsun canim, tabii ki dua ederiz, üzülme bu kadar unutma hamilesin, sen üzüldükçe bebisin de üzülür.

cnm eşine acil şifalar diliyorum inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur sende fazla üzülme cnm dua edelim tamam mı kendine çok ama çok dikkat et bak bebişde hisseder annesinin üzüntüsünü iyi düşünelim iyi geçsin ameliyatı allaha emanet ol...

Allahim inşallah kazasiz belasiz ameliyattan çikmasini nasip eder.acil şifalar verir inşallah

kızlar cok saolun ben belli etmemeye calısıyorum.aksam yemekte baska vşeyleri bahane ederek saatlerce agladım gene.ama olmusla ölmüşe care yok işte.

geçmiş olsun umarım eşin iyidir bende üç aylık hamileyken eşim ameliyat olmuştu hemde iki kere hamile olmama rağmen yanında ben kalmıştım tüm ısrarlara rağmen ufak operasyonlarda olsa insan çok üzülüyor.

Rabbim tüm şifa bekleyenlere ilaç olur inşallah...

canım çok geçmiş olsun....eşine acil şifalar,allah yardımcısı olsun...

çok geçmiş olsun Allah tez zamanda şifasını versin inşallah

inşallah ameliyat çok başarılı geçer allahımsen ameliyata girecek olan bu kuluna yardım et çocuğuna eşine bağışla AMİN

Büyük geçmiş olsun canım.
İnşallah eşin eski sağlığına kavuşur. Pozitif düşün ki pozitif olsun. yerimseniben

gecmis olsun canim evet zor olur esinin yaninda üzüle diyecem ama insanin elinde deyil iyi düsün iyi olsun her sey canim

canım allah butun hastalara şafı isminin nuru hurmetıne şifasını versın...eşinede canım ..buyuk gecmiş olsun...

gecmis olsun Allah sifa versin benim de babam bi kac sene once ameliyat olmustu kulagi falan akiyordu damlarla geciriyorlari sonunda ameliyat olmustu ve sukur gecti insallah sizinkide gecer

geçmiş olsun eşinize acil şifalar dilerim hamileymişsin dikkat et üzme kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…