Erkek İnfertilitesi Eşim 32 yasında Çift taraflı inmemiş testis ile mikro tese yaptıran varmı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Benimde esim 38 yasinda ben 26 yasindayim. İnmemis testis problemi var:KK43: 2 yillik evliyiz cocugumuz neden olmuyor diye tahlil yaptirirken ogrendikki sperm sifir cikti. Yikildim resmen. İnsallah szinde olur. Biz bu sali tedaviye baslayacagiz kismetse. 20 gun sonra flanda tese ameliyatina girecek

Benimde esim 38 yasinda ben 26 yasindayim. İnmemis testis problemi var:KK43: 2 yillik evliyiz cocugumuz neden olmuyor diye tahlil yaptirirken ogrendikki sperm sifir cikti. Yikildim resmen. İnsallah szinde olur. Biz bu sali tedaviye baslayacagiz kismetse. 20 gun sonra flanda tese ameliyatina girecek
Aynı durumdayız canım bizde sizin gibi inmemiş testis hastasıyız tedavi süreci en az 6 ay yapılıyor doktor nasıl hemen tese dedi bence hemen ameliyat olmayın Arkadaşım tedavi süreci uzun çünkü..biz iğne tedavisi oluyoruz haziranda tese olacağız sperm biz de de yok doktor sperm üretimini desteklemek için tedavi uyguluyor bu arada doktorunuz kim

Hakkınızda hayırlısı olsn canım. Umudunuz var en azından ona tutunun.bnmkinde hıc testıs yok.sizde en azndan testıs var :KK43:

Gercekten olurmu . Kok hucreden sperm tek sansımız bızım. Calısmalar ne boyutta bn hıc bılgı bulqmıyorum umutlancak :KK43:
Olur tabi neden olmasın tıp gün geçtikçe ilerliyor ben çok inanıyorum olacağına en son araştırdığımda Japon’lar deneme yapıyorlar diye okumuştum

X