Erkek İnfertilitesi Eşim 32 yasında Çift taraflı inmemiş testis ile mikro tese yaptıran varmı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Medyatikkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2017
26
54
31
Ne olur yardm edin kızlar.esım 32 yaşinda ve hıc tedawı olmamış.cıft taraflı ınmemiş testis.mikrotese yaptırp sonuç alan varmı boyle bi vakada ?????

cnm esin küçükken ameliyat olmus testisleri indirilmişmi yani benim eşimde çift taraflı 7 yasında ameliyat olmus azosperm var 4.ü tüp bebekle 1 oğlum oldu

Kafam allak bullak. Bu konu hakkında en ufak umuta tutunacam.bu arada cok sevndm senın için rabbım bagslasn.nneden dort tup bebek.azosprm se.mikro tesede mı sperm bulundu???

Kafam allak bullak. Bu konu hakkında en ufak umuta tutunacam.bu arada cok sevndm senın için rabbım bagslasn.nneden dort tup bebek.azosprm se.mikro tesede mı sperm bulundu???
Canım bu konu hakkında bilgim yok boş olduğunda doktorlar ne diyor..Amin cnm ..Mikroteseyle sperm bulundu çok az bulunuyordu 4 5 adet falan .Embriyo oluştu ama tutmadı 4.ude tuttu

Nerde mıkrotese yaptrdnnz ucreti ne kadr. Tup bebek ne kadr.bn 6 yıllık evlıyim.bişrylre baslamak ıstıyoryz artk.24 yasındayım gec olmadn..tavsıye edeblcgn bişiler varmi.

Ne olur yardm edin kızlar.esım 32 yaşinda ve hıc tedawı olmamış.cıft taraflı ınmemiş testis.mikrotese yaptırp sonuç alan varmı boyle bi vakada ?????
Canım aynı sorun benim eşimde eşim 32 yaşında ve İnmemiş testis var bu zamana kadar indirilmemiş bizde şimdi indirip mikro tese yapacağız ama umut çok az dediler ama biz her yolu deneyeceğiz asla vazgeçmeyin ben inanıyorum olacak

Canım merhaba aynı sorun bizde var eşim 32 yaşında çift taraflı inmemiş testis hastası biz ameliyat olup indireceğiz sonra 6 ay ilaç tedavisine başlayacağız sonra mikro tese yapacağız inşallahhh sperm bulunur doktorlar şansımızın az olduğunu söylüyor

Gecmis olsun kizlar
Konuyla ilgili bi bilgim yok ama meraktan soruyorum esiniz hic anlamamis mi testislerinin inmedigini ki bu gozle gorulen bisey
32 yasina kadar farkedip neden tedavi olmamislar ?

Gecmis olsun kizlar
Konuyla ilgili bi bilgim yok ama meraktan soruyorum esiniz hic anlamamis mi testislerinin inmedigini ki bu gozle gorulen bisey
32 yasina kadar farkedip neden tedavi olmamislar ?
Benim eşim anlamamış canım biz de Yeni farkettik

Canım aynı sorun benim eşimde eşim 32 yaşında ve İnmemiş testis var bu zamana kadar indirilmemiş bizde şimdi indirip mikro tese yapacağız ama umut çok az dediler ama biz her yolu deneyeceğiz asla vazgeçmeyin ben inanıyorum olacak
Noldu canım uzun zamandr gıremuıyırdum tedavuye basladnzmı

X