Erzurum veya bayburta gelın giden varmı?

Memlekete
kaynana dırdırı ıstemyorm

Merak etme canım ne kaynanası ne dırdırı evlendikten sonra hayat peri masalı gibi oluyor hiç bir sorun çıkmıyor. Ömrünün sonuna kadar mutlu huzurlu dertsiz tasasız yaşayıp gidiyorsun :))

Buda diyor sessiz sakın biriyimdir diyor

Benım knstgm kısıde oyle asla esımın calısmasna ızun vermem diyor namusuna duskun kıskanc sahiplenici bırı o anlamda karakteri guzel ama evlendikten sonra benı sık bogaz edermı diye korkuyorm. Bıde benım olursa ıkıncı evlılıgım olck o nedenle tereddutteym aılem istemez bu durumu ama ben esımı kmsys ezdrmem ben istedikten sonra onlar saygı duyacak fln dedı..

Benım olursa ıkıncı evlılıgım olck o nedenle korkuyorm brz

Selam kızlar. Erzurum dadaşlara veya bayburta gelın giden varmı? Nası insanlar? Esler nasıl oluyor esıne karsı? Bılgısı olan detaylı yazablrmı
Bir Erzurumlu eşi olarak cevap vereyim eşim hamd olsun iyi ama ailesi için aynı şeyi diyemem yalnız her insanın iyisi de var kötüsü de var belki sizinkiler iyi olucak

Esinin calısmasına izin vermeyen, kıskanc sahiplenici olunca karakteri güzel mi olmus oluyor yani???? Ahshdjdj. Bence evlenin olur bu is erzurumlular candırrrrr caaaaan

Bende bir bayburtlu olarak ilk başta yazan seymahn yorumlarını birebir yazarım,bayburt kültürü baskındır misafir çok önemlidir ve inanılmaz bir dedikodu ağı vardır,kaynana faktörü bencede en önemlisi bide siz ikinci evliliğim dediniz eşiniz eğer ilk evliliği olcaksa asla buna izin vermezler tabiki ben öyle düşünmuyorum ama bilginiz olsun ..

Benım knstgm kısıde oyle asla esımın calısmasna ızun vermem diyor namusuna duskun kıskanc sahiplenici bırı o anlamda karakteri guzel

Eşinin çalışıp çalışmaması konusunda karar verme haddini kendinde görmeyen erkekler namussuz mu yani?
Siz bu kafayla 10.evliliği de yapsanız mutlu olamazsınız. O yüzden fark etmez bence, yardırın gitsin.

Selam kızlar. Erzurum dadaşlara veya bayburta gelın giden varmı? Nası insanlar? Esler nasıl oluyor esıne karsı? Bılgısı olan detaylı yazablrmı
Ben Erzincan'li kayinvaldieye düştüm inanılmaz kültür farkı var ben eskisehir liyim 5 yıl.oldu hala alışamadım eşimin hatrina yürüyor hersey ..Bense an seçme şansım olsa kültür farkını hiç yabana atmazdim

Eşinin çalışmasına "izin" vermeyen, namusuna düşkün, kıskanç ve sahiplenici bir erkek eminim evlendikten sonra sizi sıkboğaz etmez

Sizinle akraba mı olacağız acaba benim kv Erzurum Hınıs li kp bayburtlu bense ülkenin batisindan gelin geldim bu aileye..eşim iyidir ama ailesine de düşkündür zamanında çok ezdirdi beni ailesine kv dem bütün aileyi parmağında oynatmayı seven ipleri elinden bırakmayan bir insan kp saçma sapan huyları olan herseye küsen hep huzur bozan bebek gibi ilgi bekleyen kendi suyunu doldurup icemeyen herseyi ayağına bekleyen bi insan..aşırı dindar daha doğrusu giyiminize lafınızı sözünüze çok karisan insanlar ben çok zorlanıyorum bu konuda pantolon giydirmiyorlar mesela..Müslüman tatile gitmez otele gitmez kafasindalar..eve misafir geldiğinde gelinler ayrı odada oturur misafiri görmez vs değişik huyları var alışırım diyorsan evlen ama hiç kolay değil evlendikten sonra pembe hayaller kararmasın sonra..

Genelleme yapmak o kadar yanlış ki hangi şehir olursa olsun . Aynı anneden doğup büyüyen iki kardeş bile çok farklı olabiliyorken hele. Ha şehirde yaşam nasıldır diye sorsanız daha mantıklı gerçekten. Erzurum'da yaşayacaksınız , Haziran sonu gibi bahar anca gelir soğuktur. Merkezinde asker ve öğrenci yoğunluğundan dolayı yaşam daha rahattır.

Benim koca da Erzurumlu ama çalışmama izin veren namussuz biri işte (!) arkadaşım saflık yapma bak 2. Evliliğin olacakmış bu kafada biriyle mutlu olunur mu sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…