ertesi gün hapları

K

karaca35

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karaca35
kızlar ben dünde yazmıştım ama adet günümü hatırlayamıyodum yanlış yazmışım dün bütün gün düşündüm ve buldum 25,09,2009 tam yumurtlama günümde eşimle birlikte oldum ben ertesi gün adet olcağımı düşünüyodum o yüzden korunmadık ve şimdi şüpeye düştüm tabi eşimde ben çocuk çok isityorum eşimde istiyo ama maddi nedenlerden dolayı şuan pek düşünmüyo ve bana ertesi gün hapı içmemi söyledi ben istemedim sizce ertesi gün hapının zararları varmıdır belki hamilelik oluşmaya başlamıştır ve hamileliği bitirmek yerine bebişime bi zarar verirse o ilaç allah korusun sizce içmelimiyim acill yardımmmmmm lütfenn

• Konu Sahibi karaca35
tatlım adet döngünü alt üst edecek o hap senin bilgin olsun.. en az 6 ay kendine gelemezsin ara kanamaların olur. hormonlarla oynayan çok ciddi ve tehlikeli bir hap o sakın içme derim.

• Konu Sahibi karaca35
canım zaten 25 eylülde ilişkiye girmişsin şuan döllendiyse yumurta olan olmuştur çünkü üzerinden 3 gün geçmiş ertesi gün hapları burda bi işe yarar mı bilemiyorum.net öğrenebilmek için eczaneye sormalısın..

• Konu Sahibi karaca35
72 saat ıcınde kullanıyorsun cnım..ben kullandım oyle zararı olmadı ,ara kanamalar gıbı adet tarıhlerımde de degısıklık olmadı

• Konu Sahibi karaca35
tam içeriklerini bilmiyorum ama bu saatten sonra sana da zarar verebilir bu haplar..

• Konu Sahibi karaca35
tatlım adet döngünü alt üst edecek o hap senin bilgin olsun.. en az 6 ay kendine gelemezsin ara kanamaların olur. hormonlarla oynayan çok ciddi ve tehlikeli bir hap o sakın içme derim.

aynen katılıyorum...

• Konu Sahibi karaca35
bende kullandım ve hıc olumsuz bıseyını gormedım sadece cok sık ıcmeyı onermıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…