Ertesi Gün Hapları Regl Düzenini Çok Etkiliyor Mu?

shripk

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
7
1
23
Merhabalar, aslında bunun hakkında binlerce şey okudum diyebilirim ama yine de rahatlamak için sizlere de danışmak istedim. Bu ay ovülasyon dönemimin sonunda tam olmayan bi birliktelik yaşadım, aslında şüphe etmem gereken hiçbir şey yok diyebilirim. Birkaç saat sonra hiç istemesem de ertesi gün hapı kullandım, içten içe regl döngümü bozacağını tahmin edebiliyordum. 23 yaşındayım ve uzun süredir regl döngüm bozuk diyebilirim. Şans eseri bu ayın 12 sinde de yani regl olmama 3 gün var iken, kadın doğum kontrolüm vardı. Hekimim pcos şüphesiyle yumurtalıklarıma baktı ve de ricam üzerine, içimin rahatlaması için gebelik testi de yaptı. Dediğim gibi reglimden 3 gün öncesiydi ve teste göre Beta-hcg değerim, 0.5'ten küçüktü. Regl olmam gereken tarihten tam 8 gün geçti, dün de bir gebelik testi yaptım ve sonucum negatifti. Hatta geçen hafta hekimime reglimin 5 gün geciktiğini, ve kendimi çok rahatsız hissettiğimi söyleyince dönemsel olabileceğini söyledi, çok da üstünde durmadı şüpheli bir durum olmadığını bildiği için. Gebe değilim kuvvetle muhtemel, ve regl öncesine dair tüm belirtilerim de var. Ama bir türlü regl olamıyorum, olmak için ne yapmalıyım hanımlar gerçekten hiç olmadığım kadar asabiyim. Duygu durumum mahvolmuş durumda 😭😭

Ne kadar beklersen o kadar gelmez, sal gitsin stres yapma. İlacın etkisi ile gecikme yaşıyosun.
İlginiz için teşekkür ederim, peki sizce yine bir süre regl olmamaya devam edersem 😭😭 gebelik testini tekrarlamalı mıyım

Yani benim bi arkadaşım kullandı 2 ay regli olmadı bütün dengesi bozuldu kızın.
Sizinde zaten düzensizliğiniz varmış, artık ne kadar gecikir bilemiyorum ama bence gerek yok yapmanıza 💁🏻‍♀️

Yani benim bi arkadaşım kullandı 2 ay regli olmadı bütün dengesi bozuldu kızın.
Sizinde zaten düzensizliğiniz varmış, artık ne kadar gecikir bilemiyorum ama bence gerek yok yapmanıza 💁🏻‍♀️
Tekrardan teşekkür ederim ilginiz için, iyi geceler ❣️🙏

X