Aile Planlaması ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Hamile olabilirsiniz...:KK53: Bukadar korkuyorsunuz neden düzgün korunmayip riske atiyorsunuz hic anlamiyorum...:KK14:

Adet düzenini bozabiliyor. Hatta ara kanama şeklinde de kanama yapabiliyor. Tamamen bünye ile alakalı. Ben bir kez kullandım, hiç bir etki yapmadı. Ama arkadaşım 2 hafta sonra kısa bi adet dönemi gibi kanaması oldu, sonra da normal adet kanaması oldu. Hormonları alt üst ettiğinden olabilir yani.

10 güne kadar geciktirebiliyor diye biliyorum. Kimin de adet erken oluyor. Bazısı hiç etkilenmiyor. Hormonlarının düzenini bozuyor sonuçta.

evliyim arkadaşlar 2 de çocuğum var 1 inde adet olcaktım olamadım bu ertesi gün hapından içtim 15 gün felan önce.mecbur hissettim çünkü kociş gayet rahat amann nolcak bitane daha oluverir çocuk dedi ama hem iş hem 2 çocuk yeter yani :KK43:( bende içtim bu haptan ella adı. hemen sabahına içtim inşallah bi işe yarar.ama olmadı adet offf offf. göğüslerim ağrıyo adet olcak gibi hissediyorum ama tık yok

Ertesi gun haplarinin yan etkileri birbirinden farklidir. Adet gecikmesine sebep olanlar oldugu gibi ara kanamaya sebep olan ilaclar da vardir. Ilacin ismini sormustum fakat atladiniz sanirim prospektusu okursaniz ilacin yan etkilerini gorebilirsiniz. Belki kullandiginiz ilacin adet geciktirici bir yan etkisi vardir. Panige kapilmayin.

Bu tur ilaclar iliskiden sonra ne kadar erken alinirsa o kadar iyidir. Surekli kullanima uygun olmadigi gibi tek seferlik koruma icin 1 veya 12 saat ara ile 2 adet icilir.

canım niye ertesi gün hapı kullanıyorsun ki ? doğum kontrol hapı ile korunabilirsin. adamın şeyini kesmeye ne gerek :)

Ertesi gun haplarinin yan etkileri birbirinden farklidir. Adet gecikmesine sebep olanlar oldugu gibi ara kanamaya sebep olan ilaclar da vardir. Ilacin ismini sormustum fakat atladiniz sanirim prospektusu okursaniz ilacin yan etkilerini gorebilirsiniz. Belki kullandiginiz ilacin adet geciktirici bir yan etkisi vardir. Panige kapilmayin.

Bu tur ilaclar iliskiden sonra ne kadar erken alinirsa o kadar iyidir. Surekli kullanima uygun olmadigi gibi tek seferlik koruma icin 1 veya 12 saat ara ile 2 adet icilir.

ella ismi :KK43:bi tane çıktı içinden hemen sabah içtim

2 tane olur o üst üste içilir. . Ben bi düşük yasamistim ondan sonra yanlışlıkla tekrar üstüne hamile kalmayayim diye kullandım ama çok kullanilmamasi lazım erken adet görülmüştü o zaman hormonlarimi mahvetmisti .. adetiniz gecikirse test yapın .. istemediğiniz bi durum inşallah hayırlısı ile sonuçlanır. .

2 tane olur o üst üste içilir. . Ben bi düşük yasamistim ondan sonra yanlışlıkla tekrar üstüne hamile kalmayayim diye kullandım ama çok kullanilmamasi lazım erken adet görülmüştü o zaman hormonlarimi mahvetmisti .. adetiniz gecikirse test yapın .. istemediğiniz bi durum inşallah hayırlısı ile sonuçlanır. .
Tsk ederim . :KK47:Inşallah degilimdir.

Arkadaslar ben adetimin 5gun suruyo ben 3.gunu hapi kullanmak zorunda kaldim o ay kisa surdu adetim simdi bu ay butun belirtiler var 15 de olmam gerekiyordu ama olmadim gebelik riski varmidir ki bileniniz varmii

X