Aile Planlaması ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
madem bu kadar panik yapacak, hatta reglini bekleyecegi 2haftada catlayacak...
neden korunmadan iliskiye giriyor?

birakin ici icini yesin, bu 2hafta merak telas ona ders olur, bundan sonra dikkat eder,
arkadas olarak en buyuk yardiminiz fazla umutlandirmamak olur bu yuzden...

madem bu kadar panik yapacak, hatta reglini bekleyecegi 2haftada catlayacak...
neden korunmadan iliskiye giriyor?

birakin ici icini yesin, bu 2hafta merak telas ona ders olur, bundan sonra dikkat eder,
arkadas olarak en buyuk yardiminiz fazla umutlandirmamak olur bu yuzden...
Haklısınız ama şu saatten sonra yapacak bir sey yok hemen ilaci da içmiş ama bilemiyoruz tabi % 98 umut verici yinede

Ertesi gün hapı kullanmak adet bozukluğu da yapıyor bildiğim kadarıyla. Yani bu ay regli biraz geç gelebilir, panik yapmasın.

Kizlar merhaba bu saatte kim vardir bilmiyorum arkadasim aradi ve cok panik sevgilisiyle iliskiye girmiş prezervatif kullanmamislar disari bosalirken cok az iceri girdi diyor 13 saat sonra ertesi gun hapi kullanmis ama cok huzursuz ve korkuyorr benim de size sormaktan baska bir sey gelmedi aklima yardim ederseniz sevirim
72 saat içerisinde alınıyor hap, kullandıktan birkaç gün sonra regl olacak. Bu hap düzenli kullanılırsa işe yaramıyor 2 3 ay da bir alınınca etkili.

72 saat içerisinde alınıyor hap, kullandıktan birkaç gün sonra regl olacak. Bu hap düzenli kullanılırsa işe yaramıyor 2 3 ay da bir alınınca etkili.
13 saat sonra kullanmis ilk kullanisi normalde dogum kontrol hapi kullanıyordu bu ay ara vermis işte işe yarar umarım

13 saat sonra kullanmis ilk kullanisi normalde dogum kontrol hapi kullanıyordu bu ay ara vermis işte işe yarar umarım
Ne kadar erken saatlerde alınırsa etkisi o kadar fazla oluyor. 13 saatte fazla değil. Artık aile hekimleri koruyucu olarak ertesi gün hapı veriyor. Inşallah sıkıntı Yaşamaz

bisey olmaz gebelik riski tabiki var ama onlemini almis artik bekliyecek, yillarca hapla korunan insanlar bile hamile kaliyor hergun goruyoruz okuyoruz. insallah hersey istedigi gibi olur arkadasinin bi dahakine daha dikkatli olsun

Ne kadar erken saatlerde alınırsa etkisi o kadar fazla oluyor. 13 saatte fazla değil. Artık aile hekimleri koruyucu olarak ertesi gün hapı veriyor. Inşallah sıkıntı Yaşamaz
Inşallah olmaz teşekkür ederim

bisey olmaz gebelik riski tabiki var ama onlemini almis artik bekliyecek, yillarca hapla korunan insanlar bile hamile kaliyor hergun goruyoruz okuyoruz. insallah hersey istedigi gibi olur arkadasinin bi dahakine daha dikkatli olsun
Evet tabiki risk var ama işte beklemek zorunda olunca böyle panik oluyor teşekkür ederiz ilginize

Cok teşekkürler ilginiz için son bir sey sorayım hapi kullandigi icin regl de herhangi bir sorun olur mu o geciktirir ya da erken yapar mı aderine 2 hafta varmjs daha nasil beklicem deyip duruyor
Kan testi yaptırsın anında çıkar

Canım ilacın %98 koruması olduğu gibi(KÎ ben bilmiyorum hiç kullanmadım) o kişide %98 sensin..herşey olabilir,geçmiş olsun...lütfen biraz daha dikkatli olun.sonra o yavrulara yazık oluyor...

Kizlar merhaba bu saatte kim vardir bilmiyorum arkadasim aradi ve cok panik sevgilisiyle iliskiye girmiş prezervatif kullanmamislar disari bosalirken cok az iceri girdi diyor 13 saat sonra ertesi gun hapi kullanmis ama cok huzursuz ve korkuyorr benim de size sormaktan baska bir sey gelmedi aklima yardim ederseniz sevirim
Neden 13 saat beklemiş ki o hapı almak için..
48 saat sperm canlı kalabiliyor..
Biraz riks var gözüküyor..

konuya değilde ......demirden korkan arkadaşın neden trene biniyor ben orasındayım...:KK53:

X