Ertesi gün hapı

Abalevo etkili mi cinsel ilişkiye girdikten 1 saat sonra aldım sizce etkili mi
Parterinize söyleyin prezervatif kullansın sizin için daha sağlıklı. Ertesi gün hapı inanılmaz yan etkisi çok olan ve etkisi yüksek bir hap tüm adet düzeninizi ve hormonlarınızı bozmuştur. Etkilidir ama her zaman bir ihtimal mevcut.
Hiç değilse kadın doğum uzmanına gidin doğum kontrol hapı kullanın bari ertesi gün hapından iyidir...

Ertesi gün hapları yüzde yüz koruma sağlamıyor. Ne kadar çabuk alınırsa o kadar iyi tabi.
Ama ertesi gün ilaçları doğum kontrol yöntemi değildir. Lütfen korunun.
Sık sık bu ilaçları alırsanız bedeninize zarar verirsiniz. Hamile de kalma olasılığınız var tabi, kullanıp da kalanlar var.

Sen çok akıllıysan içtiğin ilacın prospektüsünü oku, kimse kahin değil bu sitede
Ya fikrin yoksa gerizekalı gerizekalı yorum yapma etkili mi değil mi diye sordum prospektüsünde baya etkili yazmıyo hani bir çok çeşidi varya saçma salak yorum atıyorsun bide konuşuyo daha ya

Tabi olabilir normalde korunuyorum ama bu sefer maalesef olmadı ama ayrıca hani yumurtlama döneminde de değilim 4-5 gün sonra regl olucam

Ya fikrin yoksa gerizekalı gerizekalı yorum yapma etkili mi değil mi diye sordum prospektüsünde baya etkili yazmıyo hani bir çok çeşidi varya saçma salak yorum atıyorsun bide konuşuyo daha ya
Tamam işte senin kafan çok basıyosa ne okuyosan onu anla. Yüzdelik yazıyor o prospektüslerde.
O çöp üslubunu da yönetime bildirdim ertesi gün hapından daha hızlı siteden gitmiş olursun hem terbiyesiz hem de bilgisiz ergen seni

Tabi olabilir normalde korunuyorum ama bu sefer maalesef olmadı ama ayrıca hani yumurtlama döneminde de değilim 4-5 gün sonra regl olucam
Yoo bu ikinci alışınmış ilacı. Döngüyü de bozabilir o ilaçlar ayrıca.
Burada kimse garanti veremez bu konuda. Bazı kadınlar döngü içinde iki kere bile yumurtlayabiliyormuş. Hiç belli olmaz kısacası.

Ya kardeşim bilmiyorsan yorum yapma zor bi şey değil yazma daha fazla

Abalevo etkili mi cinsel ilişkiye girdikten 1 saat sonra aldım sizce etkili mi
Ertesi gün hapları etkilidir ama her zaman yüzde 1 ihtimal vardır. Yılda en fazla 2 kez kullanılmalidir diye bağırıyor doktorlar. Senin tüm dengeni bozuyor hele kısa aralıklarla alınanlar sana neler yapar.
Cinsel birliktelik yasayacaksaniz partnerinizin ilişki başlamadan ilk saniyesinde kondomu takmasini söyleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…