Aile Planlaması Ertesi gün hapı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Korunmasız ilişki yaşadım ilişkiden 3 gün sonra Ella ertesi gün hapı içtim ilacı içtikten sonra kanamam oldu ama yoğun bi kanama var ağzım kuruyor normal mi ?

Aslinda gec icmissiniz ama bi hamileli k var mi. Adet doneminiz den once mi oldu sonra mi. Bide test falan yaptirdinız mi

Valla bemde o hapi 9 10 saat sonra icmıstin yani 24 saat olmamısti bile adet de oldum ama insallah bi hamilelik olmaz

Kaç gün gecikmeyle oldunuz ? Benim adetim 3. Yada 4. Günüm geciktim idrar testi yaptım negatif çıktı hala çok korkuyorum güvenemedim

Gecikme derkem şoyle bisey benim adetim 20 siyle 30 u arasi olur 29 unda hasta oldum bugüm 4. Günüm herhangi bi test falan da yapmadim yapsam mi bilemiyorum da

Gecikme derkem şoyle bisey benim adetim 20 siyle 30 u
arasi olur 29 unda hasta oldum bugüm 4. Günüm herhangi bi test falan da yapmadim

Dün yeni bi dogum kontrol hapı başladım oda yan etki yapiyo simdi mide bulantisi yapiyo yasmin de yapiyo du yasmine 1 hafta ara verdim bi rahatsizligim olmadi yeni dogum kontrole basladim mide bulantisi yaptim napsam bilemedim

X