Aile Planlaması Ertesi gün hapı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Yarennxe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
6
1
24
Korunmasız ilişki yaşadım ilişkiden 3 gün sonra Ella ertesi gün hapı içtim ilacı içtikten sonra kanamam oldu ama yoğun bi kanama var ağzım kuruyor normal mi ?

Korunmasız ilişki yaşadım ilişkiden 3 gün sonra Ella ertesi gün hapı içtim ilacı içtikten sonra kanamam oldu ama yoğun bi kanama var ağzım kuruyor normal mi ?
Bu haplara cok guvenme 2 hafta gectiyse git bi test yaptir adet olduysan sorun yoktur tabi ben ilk 24 saat icinde kullanmistim ama etkisi olmamais

Bu haplara cok guvenme 2 hafta gectiyse git bi test yaptir adet olduysan sorun yoktur tabi ben ilk 24 saat icinde kullanmistim ama etkisi olmamais

Adet olmama 5 gün vardı ama şuan sanki adet kanı gibi çözemedim sende kanama olmuş muydu canım

Adet olmama 5 gün vardı ama şuan sanki adet kanı gibi çözemedim sende kanama olmuş muydu canım
Evet kanaam oldu ben adet zanettim 2.adet gibide oldu ama hamileydim biliyirdum aldirmadim gec dollenme olmustu bide bende 3.sunde dusuk yapacakmisim kurtaj olmak zotunda kaldim cok kotu ama o simdi bir melek❤

Canım merhaba ben de ilişkşden sonra ertesi gün hapı kullandım ve bir hafta sonra 4 gün süren kanamam oldu doktora gittim ultrasonda bir şey görünmüyor dedi gebelik testi istedi.
Ertrsi gün haplarının yan etkilerinden biri ara kanama ve erken/geç adet döngüsü
Sen adet olmazsan yine de bir gidip kan ver gebelik yaptır

Falat sen 3 gün sonra içmişsin ilaç özelliğini yitiyor ilişkiden 24 saat içinde almalıydın en iyi etki ilk 12 saat
İlaç işe yaramamışta olabilir.

Evet kanaam oldu ben adet zanettim 2.adet gibide oldu ama hamileydim biliyirdum aldirmadim gec dollenme olmustu bide bende 3.sunde dusuk yapacakmisim kurtaj olmak zotunda kaldim cok kotu ama o simdi bir melek❤
Allah yardımcınız olsun canım üzüldüm
benim kanamam adet kanı gibi ama sulu geliyor sizde nasıldı

Canım merhaba ben de ilişkşden sonra ertesi gün hapı kullandım ve bir hafta sonra 4 gün süren kanamam oldu doktora gittim ultrasonda bir şey görünmüyor dedi gebelik testi istedi.
Ertrsi gün haplarının yan etkilerinden biri ara kanama ve erken/geç adet döngüsü
Sen adet olmazsan yine de bir gidip kan ver gebelik yaptır
Benim kanamam 5 gündür devam ediyor adet kanı gibi ama biraz sulu geliyor sizin kanama nasıldı canım

QUOTE="Yarennxe, post: 63027148, member: 984390"]
Allah yardımcınız olsun canım üzüldüm
benim kanamam adet kanı gibi ama sulu geliyor sizde nasıldı
[/QUOTE]
Evet suluydu adet gunume yakin bi vakitteydi bende takmadim ama olana oldu

Merhaba canım, Ertesi gün hapından sonra kanamanın fazla olması sık görülür. Ağız kuruluğunun çok sayıda sebebi olabilir. Kan şekeri yüksekliği, yetersiz sıvı alımı, fazla sigara içmek ,ağızdan nefes almak , bazı alerji ilaçları ağız kuruluğuna sebep olur.Ertesi gün hapına bağlı boğaz kuruluğu seyrek görülür.

X