Ertesi gun hapi kullandim ama hamile kalmis olabilir miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kedili ve Bebeli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2021
2.492
3.418
Adetim bittikten 5 gun sonra ilişkiye girdik icime bosalma da olmadı ama zevk suyundan belki canlı sperm kaçmıştır diyerekten ben gene de ilk 12 saat içinde ertesi gun hapı aldım. Ve haptan 4 gun sonra da 6 gun süren normal regl gördüm. Yani reglim bittikten 9 gun sonra ben tekrar adet görmüş oldum. Uygulamadan da takip ediyorum normalde bu uygulama yumurtalama günlerini falan gösterir ama bu ay iki kere ve sık olduğumdan olsa gerek yumurtlama gunumu bile göstermiyor. Simdi de reglim 2 gün gecikince stres yaptım. Kalmış olabilir miyim sizce ?

Ben geçen ay sürtünme yoluyla bir ilişki yaşamıştım sperm geldi korkusuyla norvelo içtim ayın Aralık 22 olacaktım adetimi ama 17 oldum sonra bir daha içmek zorunda kaldım adetim bittikten sonra ayın 29 bidaha adet görüyorum kızlar ara kanama gibiydi damla damla şimdi bugün adet gibi oluyorum karnım felanda ağrıyor sizce nolmustur korkuyorum lütfen yardım edin

ertesi gün hapı hormon bombası bir haptır. hormonlarınızı bozmuşsunuz adetiniz 30-40 güne düzene girer korkmayın zevk suyundan kim hamile kalmış ki siz kalasınız? zevk suyundaki spermler fallopi tüpüne bile ulaşamadan ölüyor zaten stres yapmayın daha cok gecikmesib

canım napıyosun 2 ayda 2 ertesğ gün hapı.. hormonlarının dengesi kalmamıştır tabi haliyle. bu haplar oyle basit haplar değil senede en fazla 2-3 kere kullanılabilir. adet olmussun korkma gebelik yoktur ama hormonlarını bozdugun icin agrın vardır düzene girmesi zaman alabilir istersen doktora git hormonlarını düzenlemek için

Ertesi gün hapı yılda 2 veya 3 kez kullanılır, hormonların haliyle dengesi şaşmış. Ayrıca sürtünme yoluyla hamile kalmak çok çok düşük bir ihtimal. Prezervatif kullanın, sürekli ertesi gün hapı yerine

Ben de aynı durumu yaşıyorum

Bu konulari okumaktan gittim test aldim psikolojim bozuldu .negatif...evliyim bu arada 6 aylik bebis var zaten. Bazen ceketi atsa hamile kalicam gibi geliyo sayenizde yani sagolun

Bilmiyorum aklıma başka birşey gelmedi ilk içtigimde bişey olmadı diye hiç olmaz zannettim bı hafta erken adet olmuştum sadece eczacıya da sorduğumda bı problem olmaz adetin gecikir dedi bende korkumdan işte

Valla ben de kullandım ella. Ama eşim içeri boşalmıştı gebe kalmak istemiyordum. Ben sağlık ocağında ki ebeyle görüştüm kullanmadan önce(buraya başlık açmıştım) ertesi gün hapı adet döngünü değiştirir dedi. Hapı içtiğin gün olabilirsin adet dedi olmayabilirsinde. Ya da gecikir adetin dedi yani korkma bence bişey yoktur.
Bu arada zevk suyunda canlı sperm olabiliyor bunuda söylemişti milyonda bi ihtimal hamile kalma olasığı var ama oda tam ilişki birleşme olursa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…