Ertesi gün hapı kızlar acill

deryaw00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
2
0
20
Kızlar ben sevgilimle prezervatifle korunuyorduk ama prezervatife boşalmış prezervatif sağlamdı kontrol ettik delik vesayre yoktu ama yanlardan sızmış gibi hissettik sevgilimde şüphelendi içimiz rahat olsun diye bir saat içinde direkt postpill one aldım yumurtlama günümdü işe yarar mı tedirginim açıkcası bir saat bile geçmeden direkt içtim
bir de öğürdüm ama kusmadım herhangi bir sıkıntı olur mu öğürmemde yeniden alma gibi bir durum gerektirir mi (öğürmem hapdan dolayı değildi)

Kızlar ben sevgilimle prezervatifle korunuyorduk ama prezervatife boşalmış prezervatif sağlamdı kontrol ettik delik vesayre yoktu ama yanlardan sızmış gibi hissettik sevgilimde şüphelendi içimiz rahat olsun diye bir saat içinde direkt postpill one aldım yumurtlama günümdü işe yarar mı tedirginim açıkcası bir saat bile geçmeden direkt içtim
bir de öğürdüm ama kusmadım herhangi bir sıkıntı olur mu öğürmemde yeniden alma gibi bir durum gerektirir mi (öğürmem hapdan dolayı değildi)
Ayrıntı vermenizde manidar.
Bu haplar doğum kontrol hapı değil acaba mı diyip diyip içebileceğiniz birşey değil ve söylediğiniz hapın markasını da hiç duymadım açıkçası. Yumutlama günlerinizde özellikle dikkat edip sevişmemeniz gerekiyor bence. Gebelik olacağını sanmam ve tekrar hap almayın

Gebelik yoktur.

Gebelik olacağını bende düşünmüyorum.
Ayrıca kullandığınız hapı hiç duymadım ve çevremde de görmedim.
Umarım merdiven altı değildir. (Google bakmadım).
Yumurtlama dönemlerin de ilişkiye girmenin ve bu acelenin sebebi de ayrıca tartışılır tabiki ...

Gebelik olacağını bende düşünmüyorum.
Ayrıca kullandığınız hapı hiç duymadım ve çevremde de görmedim.
Umarım merdiven altı değildir. (Google bakmadım).
Yumurtlama dönemlerin de ilişkiye girmenin ve bu acelenin sebebi de ayrıca tartışılır tabiki ...
Ya açıkcası anlık gelişti takvime bakmayı unuttum birde eczaneci önermişti internettende kontrol ettim ertesi gün hapıymış bende ilk defa ismini duydum valla

X