Ertesi gun hapı cok acil

Geri çekilme de tamamen güvenli değil ki. Ella 2 yılda 1 kere alma hakkı olan bir ilaç hatta en kötü yılda 1 tane. Siz 4. Alarak hormonlarınızı bozmuş olabilirsiniz ve bu ilerde gebelik planlamasında sorun olabilir. Bir doktora görünün ve bir korunma yöntemi seçin kendinize çocuk istemiyorsanız. Geri çekilmeye asla güvenmeyin. 5. Kez de alıp almamanız konusunda yorum yapamam sağlığınızı etkileyecek bir şey çünkü. Umarım hamile kalmazsınız. Burda bir üye vardı sizi korkutmak istemem ama çok fazla Ella kullanmıştı ve âdeti kesilmişti. Böyle bir şey yaşamadan önlem alın bence.
Kaç kez kullanmış ve hangi aralıklarla acaba

Geri çekilme de tamamen güvenli değil ki. Ella 2 yılda 1 kere alma hakkı olan bir ilaç hatta en kötü yılda 1 tane. Siz 4. Alarak hormonlarınızı bozmuş olabilirsiniz ve bu ilerde gebelik planlamasında sorun olabilir. Bir doktora görünün ve bir korunma yöntemi seçin kendinize çocuk istemiyorsanız. Geri çekilmeye asla güvenmeyin. 5. Kez de alıp almamanız konusunda yorum yapamam sağlığınızı etkileyecek bir şey çünkü. Umarım hamile kalmazsınız. Burda bir üye vardı sizi korkutmak istemem ama çok fazla Ella kullanmıştı ve âdeti kesilmişti. Böyle bir şey yaşamadan önlem alın bence.
Aslında ocak ayından sonra bebek istiyoruz sadece bu sıralar istemiyorum malum kilom var diyet yapıyorum kendimi hazırlamak istiyorum şuan olursam da bilmiyorum belki de sağlıksız bir hamilelik gecirecegim kendimi hazır hissetmeden olursa da neyse bana dua edin umarım istediğim zaman Allah nasip eder

İlişkinizdeki bu saygısızca dayatma sonranın konusu. Siz kararınızı verin bunun böyle devam etmeyeceği bi gerçek. Doğum kontrol haplarının çok konforlu versiyonları var. Çeşitlerini deneyip uygun olanı kullanmak zorundasınız. Belli ki eşiniz zaten kendi uygulayacağı bi korunmayı kabul etmiyor
Evet kondom aldim ilişki sırasında attı ve çok sinir olmuştum

4 kez kullandım adetim oldu hep son 5 yi içsem diye düşünüyorum

eşiniz prezervatif kullansın. doğum kontrol hapları da cok tehlikeli. tr de cok kullanılıyor ama avrupa'da cok fazla yan etkileri var kadınlar için şeklinde yazılar, sosyal medya postları var. ikiniz için de en sağlıklısı erkeğin prezervatif kullanması. bir tek bebek olmamasını değil allah korusun hormona bağlı kötü hastalıklar yaratıyor ertesi gün gibi haplar. meme kanseri çoğunlukla hormon dengesizliğinden, o haplar da tetikliyor. bilin öyle için. şeker değil onlar.

eşiniz prezervatif kullansın. doğum kontrol hapları da cok tehlikeli. tr de cok kullanılıyor ama avrupa'da cok fazla yan etkileri var kadınlar için şeklinde yazılar, sosyal medya postları var. ikiniz için de en sağlıklısı erkeğin prezervatif kullanması. bir tek bebek olmamasını değil allah korusun hormona bağlı kötü hastalıklar yaratıyor ertesi gün gibi haplar. meme kanseri çoğunlukla hormon dengesizliğinden, o haplar da tetikliyor. bilin öyle için. şeker değil onlar.
Sizce ilk bosalmada hamilelik riski ne kadardır yüzde 20 filan mı

Yeni evliyim 2 yıl olmadı bilmiyordum o kadar o yüzden hap kullandim int sadece olası yan etkileri yazıyordu herhangi bir olumsuz durum yazmiyordu ve bir sitede ayda bir alinabilecegini okudum artik daha dikkatli olacağım ancak hamilelik olursa da çok üzüleceğim ne yapacağım bilmiyorum Tabiki bir bebeğim olsun istiyorum ama hazır hissetmiyorum bu duruma kendimi.Umarim olmaz umarım beklediğim zamanda olur.Artik iyi beslenip daha dikkatli olacağım
Hanımefendi evlisiniz korunma yöntemlerini bir arastirayim demediniz mi ? Kondom ,hap, iğne, implant.. Ella ne demek ?

Sizce ilk bosalmada hamilelik riski ne kadardır yüzde 20 filan mı
Ya bugün akıntı geliyor gibi hep sanki hamilelik olacak gibi de bir his var korkuyorum yani bu durumdan bana dua edin istediğim zaman olsun icm
Hanımefendi evlisiniz korunma yöntemlerini bir arastirayim demediniz mi ? Kondom ,hap, iğne, implant.. Ella ne demek ?
Araştırdım doğum kontrolnhapi da kullandım ama beni kötü yaptı sinirli stresli baş ağrısı o yüzden kullanmayı bıraktım eşime kondom aldim o da olmadı arastirdigimda regl önce 1 gün öncesi risk cok yokmuş ve o yöntemi denedik gercekten bu zamana kadar sorun olmadı ama bu son yaptığımızda beb istemediğim halde korunmasiz oldu ;(

X