Ertesi gün hapı adet gecikmesi

Beyza161616

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
28
1
22
Merhaba ben bundan bir buçuk ay onnce norlevo kullandım skeiz saat içinde. Hiç kanama yaşamadım ilikiyende reglim bitti üçüncü gün falan sonra girdim yani. Neyse normal adet tarihimin üstünde neredeyse üç hafta geçti ve diğer döngüme bir hafta kaldı. Adet olamadim test yaptım defalarca erken gebelik ve normal kaset testlerden hepsi negatif. 15 gün gecikmese de yaptım negatif ti yani. Stres olmaya başladım kan testi veremiyorum. Bu haplar bu kadar düzeni bozar mı acaba? İlk defa kullandım stres olmaya başladım böyle bir durum yaşayan var mı

Bu haplar bu kadar düzeni bozar

Benimde 15 gün oluyor bende geçen ay ella atmıştım ilişkiden 12 sonra test yaptım negatif ama korkuyorum yine de
İnan bende dünya kadar yaptım en son iki gün önce yaptım negatif. Ben kullanali iki ay oldu hapı. Sanırım hap bizi mahvetti tüm dongumuzu bozdu bir daha kullanmam. Doktora da gidemiyorum zaten bende stresliyim ama dediğim gibi negatif cikmis çok dusunmemeye çalış bak benimki bir ayı geçti gecikeli

Ya gerçekten öyle en son 22 haziranda adet oldum bugün çok ağır falan kaldırdım açık pembe leke geldi sonra bir daha hiç olmadı daha çok korkmaya başladım tekrar test yaptım yine negatif çıktı

Kendiniczor

Kendini zorladiysan ondan gelmiştir korkma canım
Sanırım bugün regl oldum aşırı derece bel ağrım var yerleşme kanaması olsa leke şeklinde olurdu diye düşünüyorum sabah test yaptım negatif çıktı daha sonra kanamam başladı aşırı yoğun veya pıhtılı değil ama

Bende en son 7 Haziran da regl oldum gerçekten kafayı yemek üzereyim

Bende en son 7 Haziran da regl oldum gerçekten kafayı yemek üzereyim
Bende ilk adetimde 5 güm gecikti oldum ama pembe renkte 4 gün sürdü normalde dol yoğun olur. 2. Ay sdetim 4 gün oldu hala olmadım test negatif testi atmayı unutmuşum 6 saat sonra baktım hafif çizgi var korkuyorum

Havalardan mıdır nedir bilmem ama benim de düzen bozuldu.Gecen ay 14 gün sonra gelmişti ve normalden kisa sürmüştü.Bu ayda gecikti.Bende stresliyim niye gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…