ertesi gün hapı adet gecikmesi

bir de bu haplardan son zamanlarda çok fazla kullandım neredeyse her ay 1 tane kullandım diyebilirim
Ertesi gün hapı leblebi değildir. Korunma yöntemi de değildir. Prezervatif kullanacaginiza hormonlarınızın içine etmişsiniz bir güzel. Allah akıl versin.

Ertesi gün hapı leblebi değildir. Korunma yöntemi de değildir. Prezervatif kullanacaginiza hormonlarınızın içine etmişsiniz bir güzel. Allah akıl versin.
bu yaşta bunları düşünemedim biraz daha nazik olur musunuz lütfen daha ilk defa böyle bir şey yaşıyordum hep acil durumlar oldu o yüzden aldım condom takmıştık ama yırtılmıştı falan bu şekilde aksilikler de oldu kızmak yerine nazikçe cevap verseniz daha iyi olur yinede teşekkür ederim

Okuma yazma biliyorsanız nazikçe cevap veremem. Zahmet edip ilk kullandığınızda prospektüsünü okusaydınız bilirdiniz. Ayrıca korunmasız seks yaparken bu yaşta bunu yapamam demiyorsaniz bir zahmet bunları da bileceksiniz.

dediğim gibi her girdiğim ilişki korunmasız değildi ilk deneyimdi ilk yaptığımda stres olup almıştım sonrakilerde kondom yırtılması gibi acil durumlar oldu almak zorundaydım bu konuda bilinçsiz olduğum için zevk suyundan şüphelenip aldığım da oldu bu olaydan sonra da birdaha asla yapmadım

Şimdi okudum benim konuma yprum yapınca çok yüksek ihtimalle değilsin ama adetin bir ay bile atlayabilir cunku yılda en fazla 3 kere kullanımı önerilen bi hap bu çok fwzlw almışsın ayrıcw erkek arkadaşın bilgisizligini kullanmis canım prezervatifle gayet zevk alınır, prezervatif sıkmaz , prezervatif küçük gelmez bunlar olmaz bununla ilgili YouTube da videolar da var cinsel hayatını aktif istiyosan dahi doğım kontrol hapına başlamanı öneririm o da çok yan etkili ama her ay bunu içmenden iyidir ve bi korunma yöntemi giç değilse ama bu bulaşıcı hastalıktan korumaz yani yine kondom takılmalı kaliteli kondomlar bi suluk kalınlığına kadar esneklik gösterir lütfen karşımdaki memnun olsun diye böyle yapma kendine 18 ini doldurmadan kürtaj dahi olamazsın bunları göz önünde bulundur kuzum

Valla hapları leblebi gibi yutan sizsiniz. Bana ne yani. Bilincsizseniz sevişmeyin.

evet haklısınız fakat erkek arkadaşımla kondom takarak yaptık bayağı bir süre denedik ama bir türlü zevk alamadı boşalamadı o yüzden yapmıştım ama çok pişman oldum teşekkür ederim yardımınız için

Hamile kalırsam pıt diye düşürebilirim sanıyor.

Rica ederim yeterli odaklanamamasıyla alakalı çok yüksek ihtimalle kendi sağlığınızın zevkinden daha onemli oldugunu ve kabul edemiyiceginizi belirtin geri çekilse dahi zevk suyunda sperm var allahtan yumurtlama donemi degilmis ilet bunları ona

tamam cok tesekkurler yardımınız ıcın

Ben de geçenlerde bu konuyu araştırdın 1 haftalık gecikmeler normal yazıyor internet sitesinde. Ama 11 gün biraz uzun olmuş sanki. Ertesi gün hapları senede max 2 kere kullanılmalıymış yoksa hormonal sistem çok lötü oluyormus. Buyüzden gecikme olmuş olabilir. Yarın bir idrar testi yaptırın içiniz rahat etsin. Hamilelik oldugunu pek sanmıyorum.

Olabilir öyle şeyler. Bundan sonra içmemeye özen gösterirsiniz olur biter. Hayat zaten çok zor bunu da kafanıza takıp iyice zorlaştırmayın. Çok büyük ihtimal hamilelk yok ama 10 tl ye testler satılıyor onlardan bir tane yap önüne bak

Zevk alamıyorum, boşalamıyormuş??? Peki çocuk olunca şey dersin, zevkinin ürünü buyur aşkım. Ne kadar dengesizsiniz ne kadar düşüncesizsiniz. Bir tane veled. Bir tane oğlan çocuğu zevk alsın 2 ah uh yapsın diye vücuduna neler yapmışsın sen ya. Her ay 1 tane almak ne demek ? Etki eder mi bir yerden sonra sence ? Senede Max 2 oda zorunda kalmadıkça diye açıklamasında yazılıyor ilacın. Vallahi size çok kızıyorum ya. 2 gün sonra hayatınızda bulunmayacak insanlar için kendi bedeninizi hor kullanıyorsunuz. Bırakın zevk almasın, sen kendi hormonlarını mahvetmişsin. Allah esirgesin bir hastalığın olsa, çocuktan sana prezervatif kullanmadığın için bir hastalık bulaşsa da doktor bunu ailenin yanında açıklasa senin ailene açıklaman ne olacak? Ya gerçekten hamile olmadan önce de kızıyordum hamileyim, daha fazla kızıyorum size. Ailelerinizi düşünün, kendinizi düşünün, kendi keyfinizi, zevkinizi, hormonlarınızı düşünün. Elalemin çocuğunun zevkini değil. Bir an önce kendine gelmeni öneriyorum. Vücudun sana kendine gel uyarısı vermeden önce, sen burdakileri dinle kendine gel. okuyunca kızacaksın ama ilerde anlayacaksın bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…