Gebeliğe Hazırlık Ertes72 sonrasında oluşan kanama !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlaması lazım yanlış bilmiyorsam
Dimi eee catlamiyor bu hay allahm ama ertesi gub dpgum kontrol haplarida iste hormonlari etkiliyor ya ondandır die de dusunuorm hormonlar baskilamiyorsa catlatmiyor olabilir yumurtqliklara ona gore olmuyprumdur adet yada hamile neyse hani.birsey daha diecektim unuttum ya

Gebelik testi deneyin çok geçti zaten üzerinden varsa birşey net çıkar testte artık hiç değilse ona göre davranırsiniz

Gebelik testi deneyin çok geçti zaten üzerinden varsa birşey net çıkar testte artık hiç değilse ona göre davranırsiniz
Az önce bi doktor sitesinde okudum diyor ki doktor eğer ilaç alımından 10 gün içinde kanama olursa sorun yoktur diyor . Canım rahatladım bunu okuyunca . Bu konustugun arkadaş kanama gördü mü 10 gün içinde haptan sonra .

Evet oda bende aynı zamanlarda dört günlük felan ara kanama yaşadık ilac yüzünden ben adet gördüm ama o hala gormedi bekliyor tahmini altı yedi günlük gecikmesi var

Aynen bebek varsa ona göre hareket edersiniz
Aaa ama sey ya ee bir kac gunde bir iliski oluor suan bebek icin ama ilk iliski hani hap ictik de kanamamamiz oldu ya ondan sonraki gun bizim ilk iliski ordan saysam daha 2 hafta anca olmustur o risksiz gunse ondan bir kac gun sonra oldu o dahada kisa diolar ya iliskiden 2 3 hafta sonra gebelik testi yapin die benim saha erken olmuomu ya ertesi gun hapi ictgim gunden oncekini saymicam ztn kanamam oldu o bitti hani bunları sayarsamda daha 2 hafta olmadi cikmayabilir negatif gosterir daha erken simdi aklima geldi.ama kasik agrilarim var bacaklarim cekilior bazen sonrada gecior ağrı die bisey kalmiyor degisik olcamda olmuo gibiyim bazen test icinde erken hay allahm amann

Gebelik belirtileri de aynı adet öncesi belirtiler gibiymis bu yüzden çoğunlukla adet olacaklarını sanıyorlarmis iki hafta kadar daha bekleyin olmazsanız test yapın ozaman çünkü dediğiniz gibi erken oluyor ozaman

Aynen hem madem erken niye belirtilerim var onuda anlamadım hehe belirti icinde erken dimi yani gebelikse adetse bilmiorm hersey ihtimal suan heheh

Aynen hem madem erken niye belirtilerim var onuda anlamadım hehe belirti icinde erken dimi yani gebelikse adetse bilmiorm hersey ihtimal suan heheh
Bekleyip gorucez artık çok farklı tepki verdi bunyeniz on güne kadar çekme normal sizin 28 inde mi olmanız lazımdı yoksa yanlış mı hatırlıyorum on günlük gecikme olmuş oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…