Ertem Şener ile Nihat Doğan kapıştı!

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
http://www.radikal.com.tr/spor/ertem-sener-ile-nihat-dogan-kapisti-1496182
fft107_mf6842282.Jpeg

Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet sebebiyle Galatasaray üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, açtığı davayı kazanarak kulüp üyeliğine geri döndü. Karar sonrası Doğan, bu tweet neseniyle Beyaz Futbol programında kendisini hedef alan Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ile sosyal medyada birbirine girdi.

Nihat Doğan, sosyal medya üzerinden "Ahmet Çakar Rasim Ozan ve Ertem Şener sizi unuttum sanmayın. Allahım Şahit olsun ki Er veya geç sizinle de hesabımı göreceğim. Hukuken” mesajını paylaştı.

"BURASI SURVIVOR DEĞİL"

Bunun üzerine kendi hesabından bir cevap yayınlayan Şener, "Nihat Doğan!!! Beni kimse ile karıştırma sen benim etimin sert olduğunu herkesten iyi bilirsin !!! Konuşmaların da yazdıkların da Ettiğin küfürler de kayıtlarımda saklı! Delikanlılıktan söz ediyorsun delikanlı Adam buradan yazmaz açar konuşur , ben aradım cevap vermedin. bu arada bana yazdığın dm ve telde söylediğin kayıtlarda montaj yok haberin olsun tertemiz bekliyor kardeş Bir kere yazdın sustum ikinci kez yazdın artık ben susmam! Burası Survivor değil" ifadelerini kullandı.

ayy guzelım gs formasını gıymeseydı ıyıydı
piisssss
:63:

amaaan al birini vur ötekine, dörtününden birbirinden hiç bi farkı yok, hepsi şovmen, insan bari tribünlere oynadığını hissettirmez dicem de, zaten dördününde hitap ettiği kitle hissetmeyen kitle:KK53::KK53:

http://www.radikal.com.tr/spor/ertem-sener-ile-nihat-dogan-kapisti-1496182
fft107_mf6842282.Jpeg

Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet sebebiyle Galatasaray üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, açtığı davayı kazanarak kulüp üyeliğine geri döndü. Karar sonrası Doğan, bu tweet neseniyle Beyaz Futbol programında kendisini hedef alan Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ile sosyal medyada birbirine girdi.

Nihat Doğan, sosyal medya üzerinden "Ahmet Çakar Rasim Ozan ve Ertem Şener sizi unuttum sanmayın. Allahım Şahit olsun ki Er veya geç sizinle de hesabımı göreceğim. Hukuken” mesajını paylaştı.

"BURASI SURVIVOR DEĞİL"

Bunun üzerine kendi hesabından bir cevap yayınlayan Şener, "Nihat Doğan!!! Beni kimse ile karıştırma sen benim etimin sert olduğunu herkesten iyi bilirsin !!! Konuşmaların da yazdıkların da Ettiğin küfürler de kayıtlarımda saklı! Delikanlılıktan söz ediyorsun delikanlı Adam buradan yazmaz açar konuşur , ben aradım cevap vermedin. bu arada bana yazdığın dm ve telde söylediğin kayıtlarda montaj yok haberin olsun tertemiz bekliyor kardeş Bir kere yazdın sustum ikinci kez yazdın artık ben susmam! Burası Survivor değil" ifadelerini kullandı.
okyy niye öyle bişi yaptınnn....????:KK67::KK67:

İzlemeye bile kalkma, beynine kulaklarına gözlerine yazık olur :KK53:

Aaaa programı mı diyorsun hiç kaçırmam :rolleyes: Futbol benim hayatım da önemli bir yer işgal eder , o Kütahyalı her haydaaaa dediğinde tüylerim diken diken olsa da izlemeye devam .

Kavgayı da izlerim , pek severim :KK23:Ama taraf tutmayınca keyfi kaçar .

Ya ne Nihatmis beeee. insanlar ilginc cidden de. Biri hedef gosterilmeyedursun. Herkes hemen linc etmeye kosup kendisini tatmin edip kendisine prim sagliyor. Tabi bi yandan da kendilerini aklamis oluyorlar, ahlak tinsali hepsi. biliyorlar aslinda baskasini linc edince sen ak paksin, sutten cikma ak kasiksin anlamina gelmedigini ama yine prim yapma isinden de geri kalmiyotlar. Samimjyetsizler...

Ahmet Çakarı şovmen bulurum.
Ertem Şeneri yanar döner.
Nihat Doğanı hiç sevmem .
Kütahyalı dan nefret ederim .

Ya ben bu kavgada kimi tutacağım :rolleyes:
Söylediklerinin tıpkısının aynısını düşünüyorum :KK70:
Yani bu tıpkısı düşüncem eskiden beri vardır, yeni değildir, benle ilgili bilgilere kaydedilsin lütfen:KK70:
İlave olarak Kütahyalı'nın bağıra bağıra konuşmasına hiiiç tahammülüm yoktur, kanallar arası geçerken kazara sesini duysam tüylerim tersine döner:KK70:

Normal doğan, sezeryanla doğan Nihat Doğan'ı da oldum olası ne dinlerim ne de yakınından geçerim:KK70:

X