Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

kızlar lancome miracle benzeyen koku krizantem değil gardenya kokusuymuş.düzeltmek istedim parfüm çok olunca karıştırıyorum

sonunda üye olmayı başaardım
5'te 5 kampanyası başlamış :)
bu sefer sipariş vereyim bari dedim ama bakalım..

5 te 5 kampanyasına dayanamayıp yine sipariş verdim stoklamaya başladım hadi hayırlısı

Neden 5 te 5 kampanyası için hediyeler değişti anlamadım.Aynı şey geçen ay da oldu.
Nerdeyse artık her ay aynı ürünler promosyonda.

Banyo wc yi mutfağa da kullanıyorsunuz değil mi? Ben önceden çamaşır suyuyla yaptığım gibi arada tezgahı silme, bulaşıklığı yıkama ve bulaşık suyuna biraz sıkma işlerini banyo wc ile de yapıyorum. Yanlış birşey yapmıyorum umarım?

Neden 5 te 5 kampanyası için hediyeler değişti anlamadım.Aynı şey geçen ay da oldu.
Nerdeyse artık her ay aynı ürünler promosyonda.

aynen argan yağlı şampuanda gözüm vardı ama promosyon gecesi değiştiler damla konsantre bu siparişle birlikte elimde 4. olacak ama yeter

ben de kullanıyordum ama kokusunu bıraktığını farkettim, kokusu kalıyorsa kimyasal kısmıda kalıyordur mantığıyla bıraktım kullanmayı, sadece tezgahımı ve lavabomu yıkıyorum, yiyecekle direk temas eden şeylere sıkmıyorum

bugun bulaşıkmatikten vazgeciyorum yeter artık yaaa bulaşıklar buğulu buğulu makinanın yıkadığını birde ben elimde yıkıyorum iki aydır ugraşamıcam sanırım artık eskii deterjanıma dönüyorum nasılsa parlatıcı kullanmıyorum onun yerine sirke kullanıyorum o yuzden de deterjan kalıntısı olacağını sanmıyorum benim gibi bulaşıkmatikten sıkılan var mı ben mi kullanamadım kaya tuzu koydum makina temizleyiciyle temizledim ama alışamadı benim makinam

Son siparişimde Ersağın Gündüz losyonunu almıştım. Daha açmadım, içeriğinde sodyum hydroxide var, yani kostik soda. Nemlendiricide anlam veremedim, yüzüm de biraz kızarık ve hassas. Şu an olduğundan kötü yapar diye bir çekincem var. Kullanan var mı bu losyonu?

tatlım bende vazgeçeli 1 ay oldu gerçekten berbat bir ürün bulaşıkları nerdeyse yıkanmış gibi koymama rağmen puslu ve lekeli alıyordum sen 2 ay iyi sabretmişsin ben yine

banyo wc (çok memnunum ben lavoba-wc cilalanmış gibi parlıyor ve sankı kaypalık veriyor buda daha geç kirlenmesini sağlıyor)

bulaşık sıvısı ( özellikle cam silmede çok işimi görüyor)

el köpüğü (kokusu ve temizlemesi başarılı)

genel temizlik (benim için gereksiz bir ürün diğer bütün ürünlerini alınca.. ama kokusu güzel köpürmüyor ama döktüğüm su kirlenmiş oluyor buda temizlediğine işaret benim için)

oda spreyi(kokusu erkek parfümü gibi değişik hiç beğenmedim bitse diye sıkıp duruyorum ağır geldi bana tavsiye etmem)

damla konsanre (sürekli elimde lekelerde zor kirlerde imdadıma yetişiyor )

hali şampuanı ( temizlemesi kokusu haliya kazandırdığı yumuşaklığı seviyorum bittikçe alacağım bir ürün her türlü döşemeli kumaşlarda kullanıyorum )

saç jölesi normal görünüm için ( sacı tutuşu diğer jölelerden farksız içeriğide doğal olunca tercihimdir )
yağ çöz ( başarılı öneririm )

argan yağlı nemlendirici ( benim cildime yaradı ben memnunum yalnız cilde sürülen ürünler herkeste farkı tepki verebileceği için öneremem.)

bio şampuan ( kullandığımda kaşıntı yapıyor şampuan kafamdayken anlam veremedim ama onun haricinde dökülme problemim durdu kepeklenmede yapmadı)

argan yağlı şampuan ( bio şampuan ile dönüşümlü kullanıyorum saçları yumuşacık ve parlakık kazandırıyor yapıyor memnunum işlem görmüş saçlar için önerimdir)

bio saç serumu ( dökülme problemim vardı şampuan ile beraber kullanımda günde 5 tel döküüyor desem yalanım olmaz onun kullanan bir arkadaşımın eşinde saçında çıkan saçları görünce daha bi ümitle kullanıyorum ölmemiş saç hücrelerinden saç çıkarıyor çevremde problemi olanlara tavsiye ediyorum ve sürekli olumlu dönüşaldığım bi ürün )

diş macunu ( başta çocuklar için olan çilekli olanı kullandım ama çocuklar için iyi olsada benim beklentimi karşılamadı. aleo veralı olan ise süper bişey temizlemesi ve beyazlığı gayet başarılı)

kuzey erkek parfümü ( koku tarifim oldukça başarısızdır ama ben erkek parfümlerinin içinden en çok bunu beğendim)

lilyum (bayandada favorim bu oldu)

açelya alkolsuz parfüm ( kokusu hoş yalnız biraz yağlı bir parfüm kıyafete sıkılmasında tereddütlerim var ama namaz kılan arkadaşlarım alkolsüz olmasından dolayı aldılar )

şimdilik bu kadar yorumlayım bütün ürünlerden elimde mevcud merak ettiğiniz sorunuz olursa seve seve cevaplarım

merhaba,
ersağı bir dişçi randevusunda tamamen tesadüfi bir sohbet anında duydum.sponsorum olan bayan beni hemen orada üye yaptı.14 aylık bir oğlum var onun hayatıma girmesiyle rahatsızlık duyduğum kimyasal takıntım tamamen tavan yaptı. satışı şurada dursun alıp kendim kullanırım diyerek bulaşık matik grubu, bulaşık sıvısı, genel temizlik,banyo wc temizleyicisi, damla ve yağ çöz siparişi verdim.ürünlerim geldi.bulaşık matik grubu dışında diğerlerini test ettim ve hepsinden ayrı ayrı memnun kaldım özellikle banyo wc temizleyicisiyle aramda bir bağ oluştu:)).bulaşık makinasındaki tuz ve parlatıcının bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum:))

kızlar bugün bu markanın argan yağlı sampuanını aldım kullanan ve memnun kalan varmı aranızda? yorumalrınızı bekliyorum:))

kızlar bugün bu markanın argan yağlı sampuanını aldım kullanan ve memnun kalan varmı aranızda? yorumalrınızı bekliyorum:))

tatlım ben bio şampuan ile dönüşümlü kullanıyorum çok memnunum. saçların işlem görmüşse hiç problem yaratmıyor kremlemeden rahatça yumuşalığı verebiliyor şampuan.
canlılık parlaklık katıyor dolgunluk kattığını pek söyleyemem ama

ve ayrıca belirtmek istiyorum saçımdaki kısa tüğcükler hızlı uzadılar bu şampuanlardan sonra

canım benim saçlarım cok döküldü acaba syeni sac cıkısına yardımcı olurmu

canım birde benim sampuanın icinde sls ve dimethicone var doğal diyolardıda senin sampuanın icindede avrmı. yorumları okudumda bazılarının iceriği değişik heralde

bulaşıkmatiği ocak ayından beri kullanıyorum.ilk zamanlar evet bardaklarım buğulu çıkıyordu.alışır diye bekledim.temizlemesinde sorunum yok ama sadece bardaklarda sorun oluyor ne hikmetse,cam kaseler,tabaklar buğulanmıyor.ilk zamanlar dediğim gibi makine kimyasaldan arınıyor diye sabrettim.ama filtresini de sürekli kontrol ediyorum.kirlenmişse buğulanıyordur diye.ama anlamadım gitti,bazen buğulu çıkıyor bazen normal çıkıyor.bir ara buğulanma durmuştu.şimdi tekrar başladı.misafirler geliyor.eşim bu bardaklar ne böyle diyor.peçete ile bastırarak silince gidiyor.tortu gibi bir şey kalıyor anlayacağınız.ama hala kullanmaya devam ediyorum.en azından bitene kadar kullanacağım daha sonra olmadı farklı markalar araştırırım.bitmesi ise sanırım sene sonunu bulacak bu gidişle

oda spreyini ben seviyorum.baharatlı gibi değişik bir koku.ilk sevmememiştim ama şimdi seviyorum.onu da 3 ayda bitirdim.tekrar sipariş verebilirim.banyo wc bitmek üzere.bana 4 ay dayandı genel temizliğin kokusu da çok ferahlatıcı.onu da kullanmayı seviyorum.sıvı el sabunu ve bulaşık sıvısı vazgeçilmezim.
geçenlerde elektrikli su ısıtıcımı sileyim dedim.ocağın yanında durduğundan yağ sıçrıyor genelde.bu sefer hiç yapmadığım şekilde bir yol deneyeyim dedim.ısıtıcıyı çalıştırmıştım.sıcaktı dış yüzeyi yağ çözücü sıcakta daha etkili oluyor diye direk sıktım üzerine.sonra süngerle ovmaya başladım.sünger siyahlandı,yüzeyin rengi çıktı anlayacağınız.ısıtıcım çelik gövdeli.sonra duralayayım dedim baktım püskürttüğüm yerlerde püskürtme izi kalmış.hiç bir şey anlamadım neden böyle oldu.bence sıcak yüzeyli çeliklerinizde direk yağ çöz püskürtmeyin iz kalıyor.

canım birde benim sampuanın icinde sls ve dimethicone var doğal diyolardıda senin sampuanın icindede avrmı. yorumları okudumda bazılarının iceriği değişik heralde

Bütün şampuanların da var mı dimethicone ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…