Ersağ Hayıt hapı kullananlar

Hayalperestleydi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
207
49
26
Merhaba herkese size fikir danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 2 yıllık evliyim pco teşhisi konuldu ama doktor tam değilsin olup olmamak arası hafif dedi klomen çatlatma iğnesiyle hamile kaldım 3 ay önce de maalesef düşük yaşadım şimdi tekrar gebelik düşünüyorum size sorum
Ben ersağın hayıt hapını kullanmak istiyorum kullanıp faydasını gören var mı ne gibi faydalarını gördünüz şimdiden teşekkür ederim

Bilemedim cok da gida takviyesi almamak lazm bi tanidigm bunlar yuzunden yumurtla tembelligi yasadi kizcagz .en azindan tibbi bilindk bi marka olmadikca pek guvenilir gelmiyor bana

Bilemedim cok da gida takviyesi almamak lazm bi tanidigm bunlar yuzunden yumurtla tembelligi yasadi kizcagz .en azindan tibbi bilindk bi marka olmadikca pek guvenilir gelmiyor bana
Hmm anladım bende hayıtın faydaları çok diye duymuştum acı oldugu için hap olarak kolay olur diye düşünmüştüm teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Ben geçen ay sipariş verdim geç geldiği için Bi hafta kullanabildim her ay feci karnım ağrıdı biraz ağrıyo kesti. Bu ay ilk günden itibaren kullandım bakalım inş fayda sağlar. Doğal bişey bence klomen femara kullanmak yerine olabilir

Siz ne için kulllanıyorsnz acaba inşallah faydasını görürsünüz

Canım ersağ olanı bilmiyorum ama eczanelerde satılan agnucaston diye bir hayıt hapı var ve ben kullandım yerle bir olan hormonlarımı düzene sokmuş şok oldum.. Ben de başka kadınların memnuniyetine dayanarak aldım sen de bir araştır istersen

Ben kullandim ersaģi.. buda ayni sekilde duzene sokuyor.. şimdi hayit tenturünü kullaniyorum cok faydasini gordum

Biliyorum eczanede satılanlarıda duydum bir arkadaşım var o faydasını gördüm deyince ersağın hayıt hapı araştırayım kullananlar varsa diye dedim tabi ki eczanedeki dauw güvenilir geliyor bende eczaneden almayı düşünüyorum teşekkür ederim canım yorumun için

ersağin butun urunlerinde kansorejen madde olqn titanyum varmis. Baska marka cogu urunde de bu madde var ve cok tehlikeli. Icindekiler bolumunde Cl 77891 kodu titanyum demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…