erken yumurtlama

mavihayal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
872
1
arkadaşlar bn 28 günde bir adet olurum ama adetim biter bitmez yumurtlama belirtiileri gösteriyorum acaba normal mi ve bu süreçten sonra bn yne yumurtlarmıyımm

Aynen bende 28 günde bir adet oluyorum, adetim biter bitmez, akıntı, kasıklarımda ağrı oluyor. Anlamıyorum, yumurtluyormuyum, başka bişeymi? anlam veremedim. Hamile de kalamıyorum. Bu ay olmazsa doktora gideceğim canım:26:

aynı 2 aydır istiyorum ve iki aydır kasık sancısı var adetten sonra anlamadım .erkn yumurtluyoz dye düşünüyorum ama bilemiyorum

ben ortalama 25 günde bir regli oluyorum 10.yada 11. günde yumurtluyorum,

en güzeli ovulasyon testi kullanın, gününüzü kaçırmamış olursunuz

ben o şekilde öğrendim yumurtlamayı

yada, beklenen regli gününüzden 14 çıkarın o şekildede ortalama tahmin edebilirsiniz

canım benim benim arkadaşımda 28 günde oluyor adet bitiminde ilişki olmuş ve hamile kaldınerden biliyo dersen sadece 1 kere ilişki olmuş

ay sağol cnm demekki normalmiş bnm durmum.hamile de kalınabilirmiş sevindim hayırlısı inşallah

arkadaşlar bn 28 günde bir adet olurum ama adetim biter bitmez yumurtlama belirtiileri gösteriyorum acaba normal mi ve bu süreçten sonra bn yne yumurtlarmıyımm

aarkadaşlar bu konuda deneyimi olan varsa lütfen bildklerinizle ben ve bnm giblere bir yardım edin bilgi paylaşımı yapalım
şiimdiden teşekkürleer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…