Erken yerleşme kanaması

tugbis61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
11
3
27
Herkese merhaba
18temmuz 22 temmuz arası regl oldum
24, 27 , 29 ve 31 temmuzda birlikte olduk çocuk istiyoruz eşimle.
Bu sabah yerleşme kanaması olmaya başladı kan testi yaptırdım 0.23 çıktı kasıklarımda ağrı var ama adet ağrısı gibi değil yani yerleşme kanamasının erken olduğunu düşünüyorum ama beta hcg ne zaman yükselmeye başlar ya da hamile değil miyim anlamadım

Yerleşme kanaması olduğunu nasıl anladın ara kanama olabilir strese girmiş olabilirsiniz kan testin negatif reglne kaç gün var

Daha önceden böyle bir şey yaşamadım çünkü düzenli adet oluyorum. Rengi açık pembe gibiydi ve ara ara az az oluyorum. 13 gün var
Yumurtlama zamanı da kasik bel göğüs hassasiyeti kanama olabilir 13 gün varsa reglne yumurtlama büyük ihtimalle zaten hiç bir teste çıkmaz kaç yıllık evlisin yeni evli isen vücudun adapte olabilir

İnşallah düşündüğün gibidir ama bismillah daha 13 gün geçmiş reglin üzerinden 10 15 gün sonra tekrar kan ver ozaman netleşir gerçekten yerleşme kanaması ise

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…