Erken uyanan bebekler

Uyku saatini 21:00’a çekmeye çalışın, artık 19:30’da uyumak için bi tık büyümüş bence. Ama yine de sonuç değişmeyebilir, ben bebeğimin biyolojik saatinin böyle olduğunu kabullendim, sekizde de yatırsam dokuzda da yatırsam her zaman 5:30 6 arası kalkıyor, hatta bu hafta 2 kere 5’te kalktı. Erken uyanmayı seviyor diyip ben ona adapte olmaya başladım artık

Uyku saatini 21:00’a çekmeye çalışın, artık 19:30’da uyumak için bi tık büyümüş bence. Ama yine de sonuç değişmeyebilir, ben bebeğimin biyolojik saatinin böyle olduğunu kabullendim, sekizde de yatırsam dokuzda da yatırsam her zaman 5:30 6 arası kalkıyor, hatta bu hafta 2 kere 5’te kalktı. Erken uyanmayı seviyor diyip ben ona adapte olmaya başladım artık
Haklısınız aslında bizimki 4 aydır bu saatlerde uyanıyo ben alıstım ama o gündüz yorgun oluyo erken uyandıgı icin yine de dediğiniz gibi böyle kabullenecez

Yaz mevsimi için akşam 7.30 8'de uyutmak bana erken geldi. Hava kararmamış oluyor daha o zaman. Kızınıza gece 10 saat uyku yetiyor muhtemelen. Daha geç uyutursanız geç uyanır. Benim oğlum da 10 saat uyuyor gece. 9.30 da yatırıyorum akşam. Sabah 7.30 da uyanıyor

Yaz mevsimi için akşam 7.30 8'de uyutmak bana erken geldi. Hava kararmamış oluyor daha o zaman. Kızınıza gece 10 saat uyku yetiyor muhtemelen. Daha geç uyutursanız geç uyanır. Benim oğlum da 10 saat uyuyor gece. 9.30 da yatırıyorum akşam. Sabah 7.30 da uyanıyor
Ya işte ben de öyle düsünüyordum ama annemlerde de o saatte uyutmama ragmen gec kalktıgı icin eve baglıyrm ben de burda günes daha erken doguyor orda gec doguyor yaz saati uygulamasından kaynaklı diye düsünüyorum yani umarım öyledir☺️

Kızlar merhaba 10 aylık kızım ne sabah 5 bucukta uyanıyor bir türlü ileri cekemedim uyanma saatini kurulu saat gibi o saatte gözünü acıyor 6 dan önce odadan cıkarmamaya ısrarla geri uyutmaya calısıyorum ama malesef aylardır böyleyiz

2,5 yaştan bildiriyorum 7’de uyanıyoruz ama bazen oğlum 6:30’da uyanıyor hala.

Meme, mama yok, mesela dün denizdeydik epey yoruldular eve 10 gibi geldik, duş alıp uyudular 11’de ama sabah 7:20’de uyandık 🥲 uyku saatlerinin kaç olduğunun bir önemi yok bizde, kabullendim artık

2,5 yaştan bildiriyorum 7’de uyanıyoruz ama bazen oğlum 6:30’da uyanıyor hala.

Meme, mama yok, mesela dün denizdeydik epey yoruldular eve 10 gibi geldik, duş alıp uyudular 11’de ama sabah 7:20’de uyandık 🥲 uyku saatlerinin kaç olduğunun bir önemi yok bizde, kabullendim artık
Yaa o yasa göre cok erken uyanmıs gec uyumasına ragmen haklısınız oglum da öyleydi ama simdi gec uyusa 9 larda uyanıyo büyüyünce degisiyolar

Yaa o yasa göre cok erken uyanmıs gec uyumasına ragmen haklısınız oglum da öyleydi ama simdi gec uyusa 9 larda uyanıyo büyüyünce degisiyolar

Valla muhtemelen okula başlayınca değişir saatleri, onda da işe yaramaz. 😅

Biz siyah perde bile kullandık ama özellikle oğlum dediğiniz gibi gece 5-5:30 arası uyanıyordu. Geçen 6:15’te uyandı. Ben artık bu yüzden akşam 8’de uyutup geçiyorum. En azından akşamım bana kalıyor

Valla muhtemelen okula başlayınca değişir saatleri, onda da işe yaramaz. 😅

Biz siyah perde bile kullandık ama özellikle oğlum dediğiniz gibi gece 5-5:30 arası uyanıyordu. Geçen 6:15’te uyandı. Ben artık bu yüzden akşam 8’de uyutup geçiyorum. En azından akşamım bana kalıyor
Ben de karartma perde kullanıyorum biyolojik saatleri o sekilde aynen ben de erken uyuttugum icin aksam rahatım sabaha cok takılmamaya calısıyorum buna da sükür erken uyumayabilirdi de

X