Erken gebelik testleri güvenilir mi?

Adetinizin gecikmesini bekleyip öyle test yapın, öyle daha sağlıklı sonuç alırsınız. Hem de kimyasal gebelik gibi sonuçları da elemiş olursunuz.

ben hep predictor erken gebelik testi kullandım. hamileliğimi de reglden 4 gün önce predictorle öğrendim. bende hiçbir zaman ne kuruma çizgisi ne yanlış sonuc çıkardı. o yüzden kendisi benim askim olur tabii ki bu testlerin doğruluğunu konusurken ilişki üzerinden yeterli zaman da gecmiş olması gerekiyor. onu da hesaba katmak lazım. predictor 10 üzeri değerleri ölçebiliyor. en hassas testlerden biri.

mesela artımed ve prodoctor kullandım. ikisinden de nefret ettim. en son predictorla anlaştık

Predıctordan memnun kalmayan da çok kişi var belirti kişiden kişiye değişir en sağlıklı test gecikmeden sonra yapılan ve en az 1 hafta bekleyin diyor uzmanlar

Predıctordan memnun kalmayan da çok kişi var belirti kişiden kişiye değişir en sağlıklı test gecikmeden sonra yapılan ve en az 1 hafta bekleyin diyor uzmanlar
benim doktorum da hep gecikirsen yap dedi ama bende belirti olunca yapmıştım reglden 4 gün önce. ve kan verdiğimde de değerim 306 çıkmıştı. o yüzden artık erken de öğrenilebilir diye düsünüyorum belirti varsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…