Erken gebelik testinde pozitif görüp kanda negatif görenler. Daha sonrasında pozitif oldu mu?

Hzl07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
348
110
26
Erken gelebilik testim bu şekilde çıktı kameradan dolayı net çıkmadı dediğim gibi erken gebelik testinde pozitif göründü ama kanda negatif oldu bugün 33 günüm adet olmak için normal şartlarda 35 güne kadar gecikme sayılmıyor 35. günden sonra gecikme söyleniyor Sizce böyle bir şey olmuş olabilir
IMG_20240714_170817.jpg

Erken gelebilik testim bu şekilde çıktı kameradan dolayı net çıkmadı dediğim gibi erken gebelik testinde pozitif göründü ama kanda negatif oldu bugün 33 günüm adet olmak için normal şartlarda 35 güne kadar gecikme sayılmıyor 35. günden sonra gecikme söyleniyor Sizce böyle bir şey olmuş olabilir
Eki Görüntüle 3452176
Merhaba önce kanda sonra çişte yükseliyor beta hormonu ama tabii ki belki test yanlış kanı tekrar verin özellikle küçük hastanelerde devlet de vb. Yanılma payı olabiliyor en iyisi tekrar kan bir kaç gün sonra inşallah vardır ❤️

Benimde aynı şekilde çıktı kan verdim negatif adetten baya önce yaptım testi bi Umut adeti bekleyip tekrarlayacağım. Siz de erken yaptıysanız adet zamanında pozitife dönen kişiler de var umarım öyle olur🙏

Eki Görüntüle 3452176
Sonucun ne oldu acaba ben de aynı durumdayim suan

X