Erken gebelik testinde çok ince çizgi

kelebek3838

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
54
4
26
Erken gebelik testinde çok ince bi çizgi var flaşla anca görebiliyorum reglime 3 gün var son ilişki üzerinden 10 gün geçti acaba olabilir mi boşuna mı hevesleniyorum. Var mı başına gelen?

Erken gebelik testinde çok ince bi çizgi var flaşla anca görebiliyorum reglime 3 gün var son ilişki üzerinden 10 gün geçti acaba olabilir mi boşuna mı hevesleniyorum. Var mı başına gelen?
Testi tekrarlayıp çizgi netleşti mi diye teyit edebilirsin öyleyse kan vermeye git derim

Olabilir kuzum regl gününe kadar her sabah yap koyulaşma varsa var demektir bir gün gecikince de kan vermeye gidersin bence .

Kaset testte çift çizgi gördüm. Kan vermeye gittim negatif sonuç aldım 🥲
Kaset testlere güvenmeyin bence
Yaa çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda pozitif görürsünüz kanda da, ben erken gebelik testi de yaptım negatifti.. bugün regl günümdü hâlâ olmadım ama olcam gibi de çünkü sağ göğüste şişkinlik vardı geçmiş şuan yok

Yaa çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda pozitif görürsünüz kanda da, ben erken gebelik testi de yaptım negatifti.. bugün regl günümdü hâlâ olmadım ama olcam gibi de çünkü sağ göğüste şişkinlik vardı geçmiş şuan yok
Dönem dönem gecikme yaşamanız normal. 2 hafta geçsin üstünden, bekleyin. Kendinizi hiç strese sokmayın..

Dönem dönem gecikme yaşamanız normal. 2 hafta geçsin üstünden, bekleyin. Kendinizi hiç strese sokmayın..
Hayatım boyunca hiç gecikme yaşamadım ama ya 26-27 günde bir yada 28-30 günde bir oluyorum bakalım beklemekten başka çare yok zaten :) olmazsa da hayıt tohumu kürüne başlamak istiyorum

X