Erken gebelik testi

Sonucunuz kaç cıkmıstı acaba inşallah ıkımızınde yüzünü güldürsün rabbım bekliyorum bende sabırla

İnşallah ben gecıkmeden önce verdım şuan 3 gün gecıktı tekrar versem mi bilmiyorum beklıcem bır hafta felan ama hıc umudum yok
Bence bekle 1 hafta insan negatifi görünce üzülüp stres yapıyor geç döllenmeyse adetin 10-12 gün geçmesini bekleyin diyorlar inşallah hayırlı sağlıklı hamilelik haberimizi kolaylıkla alırız

Bence bekle 1 hafta insan negatifi görünce üzülüp stres yapıyor geç döllenmeyse adetin 10-12 gün geçmesini bekleyin diyorlar inşallah hayırlı sağlıklı hamilelik haberimizi kolaylıkla alırız
Benden bundan 1 buçuk ay önce hs ameliyatı oldum küretaj yaptılar rahım ıncelttıler polıp vardı polıpten sonra adetım 4 gün sürüp bitti
Bu 2 çı adetım ama gelmedı bu türkü ve hs olup bı sonrakı ay hamıle olan okadar çok kadın var ki yanı kafam çok karışık hayırlısı

Benim 15 gün oldu adetim bugün geçiyor test yaptım az önce kaset test çıkmadı kadın doguma gidicem galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…