Erken gebelik testi

hullyaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
18
4
21
Kizlar benim bu yaptığım 5 test bir hafta önce yaptığımda da aynı belli belirsiz iz var bugün yaptım iki gün oldu geçeli adetim bakar mısınız adetime iki gün kala kan verdim negatif bugün gene test yaptım aynı cizgi erken gebelik testi başka biseyi algılıyor olabilir mi gebelik yoksa eğer birisini koyulastirdim belki görebilirsiniz

Eklentiler

• 20240822_161105.jpg
    20240822_161105.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 439
  • Screenshot_20240822_161301_TikTok.jpg
    Screenshot_20240822_161301_TikTok.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 435
Prodoctor değil de days doctor yalancı pozitif çıkarıyor
Prodoctor da aynı şekilde oldu bilmiyorum artık yarın test sonucunu öğrenince göreceğiz merak ediyorum regl olmadım daha 5 gün geçti hamile değilsem bile bi kadın doguma gideceğim kasik ağrım oluyo vs. Adet söktürücü alırım en azından

Prodoctor da aynı şekilde oldu bilmiyorum artık yarın test sonucunu öğrenince göreceğiz merak ediyorum regl olmadım daha 5 gün geçti hamile değilsem bile bi kadın doguma gideceğim kasik ağrım oluyo vs. Adet söktürücü alırım en azından
Bende days doktor denedım bugün benım adetıme 2 yada 4 gün var tam emın değilim ama silik çıktı bende de off offf 1 buçuk senedır ilk defa sılıkde olsa cızık gördüm ama marka hakkında okadar kötü yorum varkı umutlanmak ıstemedım yarın kan verıcem

Bende days doktor denedım bugün benım adetıme 2 yada 4 gün var tam emın değilim ama silik çıktı bende de off offf 1 buçuk senedır ilk defa sılıkde olsa cızık gördüm ama marka hakkında okadar kötü yorum varkı umutlanmak ıstemedım yarın kan verıcem
Kani erken verince de cikmiyormus galiba bence adet günü geçince ver kanı aynen bu marka baya kalitesiz galiba

Gıttım vermeye de bugün tüp yokmuş saglık ocagında yarın gel dedı bugünde tam adet günüm bakalım daha olmadım ama hayırlısı beklıycez görcez zaman

Gıttım vermeye de bugün tüp yokmuş saglık ocagında yarın gel dedı bugünde tam adet günüm bakalım daha olmadım ama hayırlısı beklıycez görcez zaman 🤲🏻
Sonuç çıktı mı??? :)) umarım vardır:)

Sabah 9 da verdım kanı ama hala çıkmadı e nabızdan dk başı kontrol edıyorum bu belirsizlik varya çok kötü çokkk
Aynı durumdayım neredeyse 😔 adetim 3 gün geçti kanda da idrarda da negatif. Hep düzenli olurdu adetim bu nedir anlamadım geç döllenmeyse 12-14 gün sonra da pozitife dönebiliyormuş. Allah hayırlı sağlıklı evlatları kolaylıkla nasip etsin bizlere. Siz ne yaptınız sonucunuz çıktı mı acaba

Kizlar benim bu yaptığım 5 test bir hafta önce yaptığımda da aynı belli belirsiz iz var bugün yaptım iki gün oldu geçeli adetim bakar mısınız adetime iki gün kala kan verdim negatif bugün gene test yaptım aynı cizgi erken gebelik testi başka biseyi algılıyor olabilir mi gebelik yoksa eğer birisini koyulastirdim belki görebilirsiniz
Days doktor mu bu test

Bugün bel ve sırt ağrısıyla hastaneye gittim ara ara da hafif adet sancılarım olup geçiyor. Doktor beta istedi sonuç negatif. Gecikmemin 4.gününde olduğumu ilk defa böyle geciktiğini söyledim doktor ilaç falan kullanma 1 hafta bekle dedi. Bekliyoruz bakalım. Çok heyecanlı ve umutluyum umarım boşa çıkmaz umutlarımız

Bugün bel ve sırt ağrısıyla hastaneye gittim ara ara da hafif adet sancılarım olup geçiyor. Doktor beta istedi sonuç negatif. Gecikmemin 4.gününde olduğumu ilk defa böyle geciktiğini söyledim doktor ilaç falan kullanma 1 hafta bekle dedi. Bekliyoruz bakalım. Çok heyecanlı ve umutluyum umarım boşa çıkmaz umutlarımız
İnşallah ben gecıkmeden önce verdım şuan 3 gün gecıktı tekrar versem mi bilmiyorum beklıcem bır hafta felan ama hıc umudum yok :KK43:

X