Erken gebelik testi pozitif kan negatif pozitife döner mi

mericer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
6
1
26
Erken gebelik testlerim pozitif çıktı adetim 7 gün geçti pcosluyum daha önce 3 tüp bebek denedik hepsi negatifti şimdi 6 aydır boşum tedavi görmüyorum değerim 2.3* şeklinde çıktı sizce değer artar mı

Umarım artar canım geç döllenme olabilir 2 günde bir tekrarla bize de haber ver inşallah meleğin gelmiştir süreçler çok zor 3 aşılama yapmış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum inşallah vakti zamanı gelmiş bebişin ısrarlarına cevap vermiştir

İnşallah benimledir artok hiç umudum kalmadı 3 yıllık evliyiz 3 tüp bebek yaptırdık. Şimdi Buda eğer olmuyorsa tekrar tüp bebeğe başlayacağız ama çok korkuyorum artık rabbim kucağımızı boş bırakmasın

Amin inşallah isteyen dileyen herkese Rabbim nasip etsin içinizi ferah tutun bende 6 yıllık evliyim tüp bebeğe başlamak istedim ilk ay önden giden yumurta olduğu için ertelendi ikinci ayda 42 mm kist göründü kendimce belki bu bir isarettir diyip 3.asilamayi yaptım inşallah bu ay hepimize uğur getirir hiç tüpe gerek kalmaz

İnşallah güzel haberlerle karşılaşırız hepimiz bu ay hepimize güzel gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…