Erken gebelik testi hakkında

asafmavi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
700
667
Arkadaşlar merhabalar. Benim bi sorum olacak . Öncelikle Adet dönemim düzenlidir en fazla 1-2 gün oynar. Adet bitişinden 4 gün sonra ilişkiye girdik geri çekilme yoluyla korunduk.İlişkimden 7 gün sonra aşırı bi kasık ağırım oldu 1-2saat sürdü acile gittim ve basit bir kist olduğunu öğrendim kan tahlili yaptırmadım acelem olduğu için doktor dış gebelik oluşursa mesuliyet kabul etmem dedi kan vermediğim için muhtemelen haklı olarak (2-3gün sonra yaptıracaktım)ultrasona aldı hemen basit bir kistimin olduğunu söyledi ayın 18-19ydu bu arada (adet takvimini kullanıyorum takvimdede yumurtlama tarihimi gösteriyordu zaten) ve yumurtlamışsın yumurtlama ağrısı dedi doktor aceleden soramadım ve çıktım hemen. İlişki üstünden 11 gün geçti bugün gidip mirantech erken gebelik aldım 6 gün sonra sonuç verir dediler. İdrarı damlatır damlatmaz kırmızı tek çizgi oluştu 10 dakika beklettim sonuç aynı ve testi attım. Yumurtlama günüm ve ilişki arasında da 6-7 gün var. Hamile olma ihtimalim var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Tek cizgi ciktiysa gebe degilsindir ve belkide kistten dolayidir yada yumurta catlama gunudur kasik agrisinin birsuru belirtileri vardi iltihap olur baska bise olur doktor baktiysa gorduyse kist dediyse kisttirr zaten adet oldugu zaman gidiyo

Tek cizgi ciktiysa gebe degilsindir ve belkide kistten dolayidir yada yumurta catlama gunudur kasik agrisinin birsuru belirtileri vardi iltihap olur baska bise olur doktor baktiysa gorduyse kist dediyse kisttirr zaten adet oldugu zaman gidiyo
Öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Evet adetim düzenli olduğu için yumurtlama günlerimi hissediyorum o gün ağrım olunca kasıkta doktora gittim ve ultrasona aldı kasıklarıma baktı küçük basit bir kistin var dedi ve yumurtlamışsın dedi.ne demek istediğini anlayamadım. Bugün ilişki üstünden 12 gün geçti erken gebelik testi aldım negatif çıktı direk

Öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Evet adetim düzenli olduğu için yumurtlama günlerimi hissediyorum o gün ağrım olunca kasıkta doktora gittim ve ultrasona aldı kasıklarıma baktı küçük basit bir kistin var dedi ve yumurtlamışsın dedi.ne demek istediğini anlayamadım. Bugün ilişki üstünden 12 gün geçti erken gebelik testi aldım negatif çıktı direk
Yumurtlamissin demek istedigi sey buyudu demek istedi heraldee ama gorunmesi bile cok erken bise ultrasonda hemen gebe oldugu anlasilmaz doktor ne demek istedigini aciklayamamis erken gebelik yaptiysaniz negatifse oyledirr bukadsr cabuk tutunamaz yani ultrasonda hamile kaldiginda 5 hafta sonr abelli oluyo yani oyuzden korkma ortada bise yok

Yumurtlamissin demek istedigi sey buyudu demek istedi heraldee ama gorunmesi bile cok erken bise ultrasonda hemen gebe oldugu anlasilmaz doktor ne demek istedigini aciklayamamis erken gebelik yaptiysaniz negatifse oyledirr bukadsr cabuk tutunamaz yani ultrasonda hamile kaldiginda 5 hafta sonr abelli oluyo yani oyuzden korkma ortada bise yok
Çok teşekkür ederim.

• Beğen
Reactions: Jou
X